Skocz do zawartości

Audio "rower"


unitrafanspace86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak dobrze widzicie w tytule "rower audio" :D.Zamierzam zbudować prostą przyczepkę ze złomu na kołach 15 do wożenia audio.Pytanie, mam 50 litrową skrzynie z mdf 1 cm, jaki głośnik do 200zł??

oczywiście niskotonowy i jaki wzmacniacz polecacie do niskotonowego i zarazem średniaków.

Akumulator mam firmy varta model hobby 80 ah, jest to akumulator głębokiego rozładowania, tak więc kilka godzin powinien wytrzymać, jeszcze do tego mam kondensator 3F.

Najważniejsze to, firma wzmaniacza oraz głosnika niskotonowego, głośnik do 200zł i wzmacniacz także do 200. Co do skrzyni, do klejenia vikol? potem żywica z poliestrem lub włóknem szklanym i szpachla? czy może sam vikol do sklejenia i obicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Może z tobą coś nie tak, że tak sądzisz o moim pomyśle :), takie coś przydaje się, na małe imprezy, wypadzik z kolegami, muzyka nad jeziorem, na działeczke i wiele więcej, a ten wózek 2-kołowy, jak po co? Na bagażnik chyba nie wsadzę skrzyni 50L i akumulatora ważącego 20 kg :) oraz wzmacniacza i średniaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł może nie całkiem głupi ale napewno dość kosztowny. tak jak wyżej kolega pisze, kup jakiegoś bumboxa np coś tego pokroju: http://allegro.pl/radioodtwarzacz-jvc-rv-nb50-aktywny-glosnik-basowy-i2039422231.html kiedyś kolega takiego (bez ipoda i cd-mp3) woził nad jeziorko i było super. poszukaj starszych modeli powinno ci wystarczyć. a przyczepke to kup jakąś tanią w rowerowym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba głośnik niskotonowy, a nie cały subwoofer, lub jeżeli znajdziesz coś lub polecisz jak narazie do 400zł, subwoofer z wzmacniaczem i wyjściem na średniaki. :)

Chyba, że poczekam sobie kilka mc i uzbiera mi się więcej z roboty, na miesiąc 350 z premią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dla mnie nie gra roli, tzn gra max do 1000zł :) poczekam pare mc i będe mieć 1000zł około z praktyk :) więc myśle teraz nad subwooferem aktywnym z wyjściem 2 kanałowym na średniaki

 

Może odpuszcze sobie jednak to kupno wzmacniacza i niskotonowca, a jak wspomniałem do 1000zł subwoofer aktywny z wyjściem na sredniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie odpuszcze :) pozdro. Kupiłem aku jak pisałem konda, i nie szkoda mi kasy na dalsze kupowanie osprzętu, jak za coś się zabiore, to do końca!

No nie mam auta, nie mam.Na razie nie potrzebne mi.

 

Tak więc, czy dostane tą odpowiedź czy nie!?!?

 

Jaka firma wzmacniacza, głośnika niskotonowego lub subwoofera aktywnego i wzmacniacza do średniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...