Skocz do zawartości

Polski Stanceworks? POLECAM!


Praetorian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

 

Nie wiem czy widzieliście nowy nabytek Polskiego internetu?

 

http://www.streetlegends.pl/

 

 

Przypadkiem trafiło tam też foto mojego Mercedesa :D Może kiedyś dorobię się tam artykułu. Szykuję się chyba coś w stylu polskiego Stanceworks. Mi się generalnie podoba opcja, fajnie się czyta i warto poświęcić na to chwilę. Może by tam zgłosić nas, żeby jakiś artykuł o maniakach Car Audio napisał autor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

może i się niektórym fajnie czyta ale te kółka w tym golfie wyglądają strasznie koleś nie ma pojęcia i gustu chromy do Golfa porażka ale widać odrazu ze typek na lans stawia więc dlatego takie niepasujące kompletnie felasie zapodał.

Masz rację :)

 

O gustach się nie rozmawia.

A czemu nie?

to po co te forum ? jeden lubi Zapco drugi Gienki ........ A rozmowy na temat tych wzmaków sa dość długie :)

 

 

Jeżeli ktos pokazuje publicznie swoje auto powinien się liczyć z krytyką , przecież wszyscy nie bądą mówili OcH ACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię ze jestem super znawca tuningu ale jak coś robię staram sie robić to z gustem oczywiste jest ze robi sie auto pod siebie a nie pod oglądających ale jak dla mnie koła w aucie zmieniają 80% wyglądu auta i jeśli dobierzesz złe felgi auto wyglada strasznie np jak ten Golf. Wrzuce wieczorem fote auta żony jakie ja fele zapodałem (15") oczywiście nie duże żeby sie dało jeździć po naszych wspaniałych polskich drogach drugich raczej takich nie zobacze zakupione w UK w firmie WOLFRACE (robią fajne kółka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i się niektórym fajnie czyta ale te kółka w tym golfie wyglądają strasznie koleś nie ma pojęcia i gustu chromy do Golfa porażka ale widać odrazu ze typek na lans stawia więc dlatego takie niepasujące kompletnie felasie zapodał.

 

Dokladnie, od razu skojarzyły mi się z kapslami od piwa. :D

Ładnie wygląda. "tapicerka sygnowana logotypami Jack Daniel’s".

W tym aucie pije sie Jacka :> Ale nie podczas jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, akurat jak dla mnie golf robi grubą robotę z tym kołem:)

 

Wrzuce wieczorem fote auta żony jakie ja fele zapodałem (15") oczywiście nie duże żeby sie dało jeździć po naszych wspaniałych polskich drogach drugich raczej takich nie zobacze zakupione w UK w firmie WOLFRACE (robią fajne kółka)

bez jaj, nie wiem jaki tam siedzi wzór, ale bez dużego koła nie ma lansu:D

porażka 15' to kołpak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie duze kolo ponad 20 cali na niziutkim laczku niekoniecznie chrom dla lansu , wiadomo o gustach sie nie dyskutuje :wink: i cos w tym jest ale moje zdanie to takie kolo jak w tym golfie nie koniecznie psuje raczej do jakiejs grubej limuzyny na gwincie i z elementami chromu na karoserii przykladowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, nie wiem jaki tam siedzi wzór, ale bez dużego koła nie ma lansu:D

porażka 15' to kołpak:D

 

może porażka dla ciebie dla mojej żony 15" styknie bo nie mam zamiaru prostować felg co tydzień jak to bardzo często robią znajomi na 17". Ciekaw jestem z jaką szykoscia ten koleś jeżdzi tym golfem 20km/h :lol: bo jak pojedzie szybciej to pierwsza dziura i fela do warsztatu idzie i gdzie tu jest sens na polskie drogi męczyć się z 20" ale to moje zdanie każdy wrzuca na auto co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten człowiek to niezły rajdowiec. Na poprzednich 20 calowych chromach (opony identyczne rozmiarem) do Tych z Wroclawia jechalismy 39 minut. Po miescie jest też ciekawie :)

 

 

Szczelina nie gwizdze, ale faktycznie jest wąska i skrzynia nie jest liczona chyba ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja coś napiszę w sprawie "tjuninguf".

Wszelkie wizualne zmiany, ala naklejki, rdza i inne wizualne przeróbki, uważam za zbyteczne. Takie robienie się cool na siłę (i tak wiedzą, że nie jestem fajny, to chociaż się w oczy rzucę).

wydech z 10 calowej rury zakończony pseudo tłumikiem w aucie 100-140 koni, to śmieszność. Od razu takim bym dowód zabierał. Budzą tylko ludzi po nocach, a i tak to nie jedzie. Tępić "pierdziochów" i tyle. Kiedyś mówiło się, że bmw - auto dresów, teraz civic i inne hondy = wiejski wóz tjuningowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke rozumiem sam mam w swoim aucie felgi 15' na profilu 65', bo nie mam ochoty wymieniać co chwilę zawiechy i trząść się jak paralityk w aucie na drodze.

ale gdybym szedł już w taki tuning to zapewne po całej linii oporu, tylko auto wtedy stałoby się weekendowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie,

toczę już drugim aucie 17 zoll, był nawet plan na 18stki w obecnym ale nie znalazłem mnie interesujących

teraz dodatkowo na obniżonym i twardszym i części zawieszenia mają się w porządku i nic od X kkm się nie odezwało. Wcale mnie to nie męczy, byłem na tych felgach i zawieszeniu tu i tam i auto wróciło całe i zdrowe... Felgi już 2 sezon i ostatnio wrzucałem na nowo opony po zmianie koloru i są idealnie ( w granicach błędu, normy ) proste...

 

A Golf wyżej - dla mnie kozak, projekt trzyma się kupy a sama felga idealnie pasuje do koncepcji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szelkie wizualne zmiany, ala naklejki, rdza i inne wizualne przeróbki, uważam za zbyteczne. Takie robienie się cool na siłę (i tak wiedzą, że nie jestem fajny, to chociaż się w oczy rzucę).

 

To chyba troche przesada obrazac ludzi za to ze ich pasja jest sprawianie by ich auto bylo spersonalizowane, nie mowie o rupach robionych na czesciach z allegro ale chyba nikt o nich nie mowi bo nie o tym jest temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie,

toczę już drugim aucie 17 zoll, był nawet plan na 18stki w obecnym ale nie znalazłem mnie interesujących

teraz dodatkowo na obniżonym i twardszym i części zawieszenia mają się w porządku i nic od X kkm się nie odezwało. Wcale mnie to nie męczy, byłem na tych felgach i zawieszeniu tu i tam i auto wróciło całe i zdrowe... Felgi już 2 sezon i ostatnio wrzucałem na nowo opony po zmianie koloru i są idealnie ( w granicach błędu, normy ) proste...

 

kolego i jeszcze powiedz mi że masz komfort jazdy to :mur1:. Jeżdziłem na większych felach i mniejszych ze sportową zawiechą i komfortu nie ma jakby się taczką jeżdziło znam nawet takich co po kilku latach jeżdzenia mega obniżonym autem zdziwieni byli że mają problemy z kregosłupem. Nigdy nie wpadłeś w konkretną dziure mój ziomek jak się wj.bał w dziury to 2 przednie fele poszły się jeb.ć i weź pod uwagę to że nie w każym mieście/wsi sa takie same drogi u mnie np w mieście to masakra a tam gdzie ja mieszkam odcinek 2km prostej do domu to śmiało mogę stwierdzic że jakbym żonie wrzucił 17" i jechała by po obiedzie to by go zwróciła na szybko każdy niech sobie wrzuca fele jakie chce ja już to przerabiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ci każe jeżdzić na glebie i psuć sobie kręgosłup?

 

nikt i dlatego dałem sobie spokój z glebą 8cm

 

 

Pokaż no te ściągane na zamówienie 15" rarytasy.

 

 

nie napisałem że rarytas-y tylko że raczej takich nie zobaczę samych bynajmniej u mnie w mieście nikt nie ma i nie były ściagane na zamówienie tylko jestem bardzo często w UK i zakupiłem je na miejscu i wysłałem sobie moim kurierem. Polerowany przód a reszta czarna fota poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke_23

 

A kto ci każe jeżdzić na glebie i psuć sobie kręgosłup?

 

To nie wiesz że większą felga lepiej "wybiera" dziury?

 

Pokaż no te ściągane na zamówienie 15" rarytasy.

 

 

teraz civic i inne hondy = wiejski wóz tjuningowy.

 

Bo widzisz kolego, to właściciele wyrabiają opinię o marce.

Jeszcze słowo o Hondzie a gniew Boży cię dopadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...