Skocz do zawartości

Dego PO650 + u-Dimension Glow 2075


aruś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na co glowa wymienić?

Na coś, co "odpiaszczy" tweeter dego:)

Można tego dokonać wyborem odpowiedniego wzmacniacza. Z tańszej opcji xm 6020/10020, z droższej Audison LRx bądź VR.

Jak miałem ten zestaw to u mnie rewelacyjnie spisał się Phase Linear PC 220.2., ale na pewno jest jeszcze wiele innych wzmacniaczy które podołają temu zadaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak wzmacniacz nie ma HPF (np. xm) to musi mieć go na pokładzie radia, bo szkoda męczyć te woferki przy "ostrej" muzie .

 

Sprawa druga jak już nie myśli o Dego , to i wzmacniacz mógłby być bardziej "rockowy" , a za taki uznaję Rodka np. 280 .

 

edit: na giełdzie masz Rodka i Dego ST ... to połowa zakładanego budżetu

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalnie makabra... im więcej czytam/oglądam tym więcej opcji, osiwieć można. Co sobie upatrze jakiś model to zaraz trafia sie jakaś przecena innego albo uzywka w db cenie i tak w kółko.

Co do suba to nie mam gdzie go umieścić. Auto to terenówka, stary jeep i paka jest używana dosyć brutalnie.

 

http://allegro.pl/dls-r6a-r-6-a-zestaw-odseparowany-wysoka-klasa-i2039597087.html a te do metalu stykną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalnie makabra... im więcej czytam/oglądam tym więcej opcji, osiwieć można. Co sobie upatrze jakiś model to zaraz trafia sie jakaś przecena innego albo uzywka w db cenie i tak w kółko.

A to dopiero początek... :)

Co do suba to nie mam gdzie go umieścić. Auto to terenówka, stary jeep i paka jest używana dosyć brutalnie.

 

Małą, 10l skrzynkę zamkniętą z głośnikiem 8" na pace zmieścisz, ładna nie musi być i siatkę ochronną głośnika pancerną dać musisz, mocowana na stałe , moim zdaniem sprawdzi się i sporo frajdy dać może.

 

Rockford i Earthquake w starym wydaniu jeszcze weź jeszcze pod uwagę, też będzie dobrze pod rocka. Na przód Infinity ref 6520cs, 6510cs całkiem dobrze podejdzie , prócz tego Hertz HSK165 lecz tu możesz mieć kłopot z zakupem oryginału i ogarnięciem ostrzących tweetków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem połączenie Dego PO i Audison LRX.2.150 i po 3 miesiącach grania jak się rozruszały woofery było pięknie. Kick piękny, góra wcale nie darła papy po odpowiednim ustawieniu. Jest to bardzo dobry i sprawdzony system głośników. Potem miałem go podpiętego pod Genesisa Dual Mono i też było dobrze. Co do suba to też pomyśl bo muzyka jaką słuchasz potrzebuję odzwierciedlenia perkusji a bez suba nie będzie. Radio jakie napędzało te systemy to Alpine CDA-9887R z prockiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiadało:) może dlatego, że specyficznej muzyki słucham takiej gdzie brak śśśś ććć :D

ale nie ma co narzekać, zawsze można zmienić tweeter, a w zestawach do 1000 zł zawsze coś kuleje, a to tweeter piszczy, to znowu kick jest słaby, kolejny ma za dużo dołu i tak bez końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiadało:) może dlatego, że specyficznej muzyki słucham takiej gdzie brak śśśś ććć

 

musiałem na zwrorkach wyciszyć na -3 i wtedy tak bardzo nie przeszkadzało ale wokal typu Erykah Badu był prawie nie do zniesienia. Myślałem że to wina radia przez chwilę ale po podmianach okazało się że 7944r jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...