Skocz do zawartości

zabudowa peugeota 107


dominikk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

 

 

Mam maly dylemat tzn. nie ukrywam ze nie znam sie za bardzo na car-audio i nie chcial bym przekombinowac ani nakupowac bubli za niemałą kase. Chciałem zrobic w autku w miare fajnie grajacy sprzecik (zeby dobrze huczał ale tez jak najczysciej http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif )

 

do dyspozycji jest auto peugeot 107 i ok 1500-1800 zł. i pytanie co mozna za to tak naprawde zrobic. W aucie seryjnie sa miejsca tylko na dwa male głośniki w podszybiu (100mm) i tyle-pytanie czy to starczy czy ciachac tapicerke zeby zmiescic jeszcze jakies głośniki? dodatkowo oczywiscie chcialbym miec w miare nieduża skrzynie ktora jak trzeba potrafiłą by dac "kopa" no i oczywiscie wzmacniacz tylko pytanie rowniez jakiej mocy i marki?

 

 

bybym wdzieczny bardzo za pomoc w rozwiazaniu kłopotu

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem wlasnie to to na aledrogo i powiem ze ciezko bedzie...

 

radio jest?

 

moja propozycja:

 

U-dimension JR 4-300 800zł

 

Helix DB 62.1 200zł

 

Hertz DS250 w closed 250zł + ~ 80zł skrzynka

 

Dekarska tasma 70zł

 

Okablowanie 150zł ( kabelki 20mm2 + RCA np Phonocara)

 

Mdf piercienie, materiał obiciowy, inne materiały ??? robocizna... chyba ze zrobisz sam...

 

duzo przerobek - syczek w oslony lusterek, boczki do przerobienia itp itd, jesli nie masz radia to jeszcze koszt radyjka ok 300zł

 

bez radia z robocizna kogos prywatnie powinienes sie zmiescic ok 1700-1800

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem nad radyjkami pokroju alpine ida-x100 albo pioneer deh-700bt ale to tylko na podstawie wzrokowej praktycznie wybralem no i max. cenie jaka moglbym na radyjko wywalic (no ewentualnie jeszcze JVC KD-AVX2 lub AVX11 ). 1800 ziko w same glosniki to troche za duzo :] myslalem o kwocie w glosnikach o jakies 400 zl mniejszej... ale moze warto wiecej odlozyc i cos takiego zrobic. Dziwi mnie tylko ze nie zaproponowano mi JBL ktore uwazalem ze sa dobrymi glosnikami http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif ale chyba znacie sie lepiej wiec nie podwazam

 

moje upodobania muzyczne.. hmmm ciezko mi powiedziec. Raczej "czarna muza" ale i Prodiggy czasem sie trafi... Nie mam konkretnego upodobania, slucham tego co mi sie spodoba ale najrzadziej muze "elektroniczna".

 

jesli chodzi o podlaczenie wszystkiego to da rade ale jesli chodzi o jakies "budowanie" mocowan do glosników czy skrzyni to raczej kiepawo :/ .... zwlaszcza ze nie chcial bym zaszpecic tapicerki bublowatym wykonaniem w nowym aucie :/ ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...