Skocz do zawartości

pomoc w kupnie kabli do wzmacniacza


ciemuka19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

mam problem w dobraniu kabli do wzmacniacza poniewaz kupiłem kable za 50zł 10mm ale to nie to poniewaz zmieniam całą instalacje od podstaw tylko radio zostaje na sprzęt chcę wydac ok 2-3 tys POMÓŻCIE

NA KABLE MOGĘ WYDAC OK 200-300ZŁ

MOZE JAKIES LINKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zestaw Audison FPK 600

Można go kupić w promocji w każdym MEDIAMARKT za ok 200 zł. Zestaw zawiera:

 

5m 20mm2 - kabel zasilający z bezpiecznikiem 100W i oprawą

1m 20mm2 - Kabel masowy

5m - kabel - remote turn-on

 

Posiadam zestaw kabli 10mm2 i jestem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w elektrycznym 5m 16mm² przewodu i uważam że za gruby(ale niech będzie) spokojnie by starczył 10-12mm²

Do rozrusznika to idzie niewiele grubszy jak 16mm²

Ale co najważniejsze, lutownica w dłoń i po zdjęciu kawałka izolacji koniec przewodu porządnie zalutowałem i później w nim na szlifierce wyszlifowałem takie V żeby wkręt mógł w niego jak by się wciąć i zakleszczyć. Nawet poluzowanie wkręta nie spowoduje wypadnięcia przewodu, a lut to lut nie skręcenie kabla ręką czy zaciśnięcie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co najważniejsze, lutownica w dłoń i po zdjęciu kawałka izolacji koniec przewodu porządnie zalutowałem i później w nim na szlifierce wyszlifowałem takie V żeby wkręt mógł w niego jak by się wciąć i zakleszczyć. Nawet poluzowanie wkręta nie spowoduje wypadnięcia przewodu, a lut to lut nie skręcenie kabla ręką czy zaciśnięcie samo.

 

A nie prościej założyć konektor oczkowy i przykręcić do klemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj Darecki, to czemu zalozyles dls?voice kraft tez gra :)
Voice kraft to nie sprzęt . I nie pasował mi do koloru tapicerki :)

Kable zasilające nie są takie mega ważne mogą być spawalnicze , dietza czy alpharda .

Co do sygnałówek to już inna sprawa , tu się usłyszy różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...