Skocz do zawartości

Jakie subwoofery pod zabudowe


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planujemy u kumpla dać w bagażniku w zabudowie dwa subwoofery 20cm.

Zastanawiamy się między głośnikami STX.8.2.300.2x2.F.S.PC a u-Dimension EL S804

Różnica w cenie jest bardzo duża ale czy w dźwięku również? Proszę o pomoc na co się zdecydować i czy warto dopłacić taką różnicę.

Mam teraz subwoofer z 30cm głośnika stx i gra bardzo ładnie ale nie mam za bardzo porównania z innymi głośnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie zapłacił bym tej różnicy za Elementa... Nawet mowy nie ma, ale to tylko moje zdanie. Pojęcia nie mam, czemu to tyle kosztuje. Wolał bym już 2 x tego STX, bo tani, fajny głośniczek, a jak liczy się jeszcze dodatkowo firma, to Re Audio RE8S4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiamy się między głośnikami STX.8.2.300.2x2.F.S.PC a u-Dimension EL S804

pod zabudowe wygodniej dac glosniki w zamknieta

a te STXy lepiej sie sprawdzaja w b-r

 

co do ceny STXa to smialo podnies ja 2x dla porownania do konkurencji (nowe, nie uzywki)

i nie chodzi tu o to ze on jest taki dobry, tylko o to ze "markowy" sprzet CA jest mocno przereklamowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iel tam jest miejsca? Moze warto zainteresowac sie jakas 10'?

 

Swoja droga chyba sprobowal bym jednak z stx'em mam mieszane uczucia co do U-dim po przemaglowaniu rm 208sl. Nie wiem jak zachowa sie seria EL ale chyba poszedl bym w pewne rzeczy jednak , szczegolnie ze to nie jest 100zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że chciałem się upewnić co do tego że stx się sprawdzi, ogólnie to praktycznie każdy markowy głośnik kosztuje ponad 2x tyle co stx a nie wiem czy warto dopłacać. Może być 10" ale wtedy cena głośnika oraz wymagana moc wzmacniacza zwiększają się a ąż tak mocny bas potrzebny nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...