Skocz do zawartości

wzmacniacz 4ch


monte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukam mocnej 4 kanałowki ktora zapewni mi mozliwosc pozniej zrezygnowania z monoblocka hertz bo gdzies znalazlem ze ma dobra jakosc i ogolnie mi sie podoba a ten drugi to przez przypadek :)

 

http://www.talkaudio.co.uk/index.php/index.html/_/reviews/amplifiers/hertz-hp4-r367 link ktory nakrecil mnie na hertza wiecej jakis konkretow nie znalazlem ani opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze masz polewke ale napisalbys cos konkretnego o ktoryms z tych piecow

 

nikt nie pomoze w wyborze z tych dwoch ani stwierdzeniu dlaczego 1 a nie 2? to moze macie jakies inne propozycje do 1400zł

 

skoro chcesz przeznaczyc taka kase na Four ch to masz kilka przyzwoitych piecykow do wyboru , zreszta nie dawno ktos zalozyl temat w wyborze wzmacniacza o podebnej kwocie poczytaj i moze tam cos znajdziesz dla siebie po opiniach uzytkownikow ktorzy testowali lub tez posiadali jakis , tak zebys tej kwoty nie zmarnowal .Co do 2 pozycii to nie mialem okazii poznac posluchac ale o pierwszej nic zlego nie moge powiedziec sam bylem posiadaczem piecykow tej firmy chodzi o ep2 i ep4 i bylem zadowolony audiofilem nie jestem ale moge smialo powiedziec ze graly przyzwoicie jednak znalazlem tez minusy bo przykladowo spiety w momo nie mial tej kontroli to raz a dwa to po rozkreceniu szybko sie grzal i wylaczal sie mimo ze byl dodatkowo chlodzony to moje spostrzezenia co do tych dwoch modeli ten co podales moze jest juz z wyzszej polki nie wiem ale cenowo napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz teraz u siebie ? Nie lepije nie wydawac odrazu tyle kasy ylko poprobowac tanszych rozwiazan chociaz takich polecanych na forum ?

 

 

 

Mialem bardzo przyzwoity piec , mocny z dobrym wykopem mniej szczegolowy ale za 800zl nowka to bardzo dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem dopisać, że RE Audio XT-1600.4 v2 na przedni zestaw to takie minimum jakości na dobry początek, tym bardziej za tak dobrą cenę.

Miałem jego poprzednika U.S.Amps X-terminator pod PB 2XL i ładnie to grało na ówczesne czasy (3 lata temu :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem ze wzmacniacz nr 2. Nie podałeś zadnych szczegółów z czym to ma grać, czego oczekujesz itp. Wiec tym samym sposobem napisałem ze nr 2 bo po prostu jest "mocniejszy i bardziej oryginalny i kolorowy" :)

 

A tak to jest pełna gama wzmacniaczy do wyboru by zorganizować wzmacniacz na przód i suba w kwocie 1400 zł.

 

Pamiętaj 4 kanałówka to jest pojście na łatwizne, taka robota na "odpieprz" - aby grało wszystko przy przeciagnięciu minimalnej ilosci kabli i miejsca. Najlepszą opcją to osobne wzmacniacze na poszczególne sekcje systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj 4 kanałówka to jest pojście na łatwizne, taka robota na "odpieprz" - aby grało wszystko przy przeciagnięciu minimalnej ilosci kabli i miejsca. Najlepszą opcją to osobne wzmacniacze na poszczególne sekcje systemu.

Skąd to wytrzasnąłeś? Czy np. zakup wzmacniacza DLS A4 jest gorszy niż zakup dwóch wzmacniaczy DLS A2? Czy np. DLS A7 będzie gorszy na cały system 2 way plus sub aktywnie niż 3 inne piece? Podaj w czym taki wielokanałowy wzmacniacz jest gorszy od innych piecy o mniejszej ilości kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :cisza:

 

dochodzi minimalnie większa ilość kabli zasilających od rozdzielacza do wzmaków :!:

 

generalnie, przy podobnej klasie wzmacniaczy można powiedzieć że system 2+2+1, będzie lepiej grał niż jedna 5 kanałówka (osobne zasilanie, odseparowane kanały) ale stwierdzenie, że jest to robota na "odpierdol" to mocno przesadzone :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale podsawowe pytanie pozostało bez odpowiedzi, fajnie ze proponujecie jakies inne i dzieki wam za to ale czy te co podałem ja sa złe sa gorze od tych co padaliscie wy? czy wasze propozycje sa takie akurat bo mieliscie z nimi do czynienia a tych moich nie znacie, czy po prostu specyfikacje maja lepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dziwne stwierdzenie bo sam rachunek prawdopodobienstwa o tym mówi ;) Tak jak napisał KACPERO. Żaaaadko się trafia albo i wogole by ktoś się wstrzelił w swój idealny profil/styl brzmienia Na 5 Kanałówce a w moim wypadku to juz nie mozliwe i jest to fakt nie do podważenia :) Baaa nawet cięzko jest skompletować system 2+2+1 by brzmiało statysfakcjonująco w 90% (a to jest jest sukces) . Drugie baaa w 50% przypadków zalezy i na jakości i na "kopycie" przynajmniej w tej 2 fazie kompletowania sprzętu tuż za fazą "ciśnienia". Wiec w tej sytuacji nawet A7 czy inne gienki nie poradzą jesli chcemy suba 1kw + 2x 120 rms na przód + specyficzne upodobania tweeterka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są złe, patrząc na to ze jestes poczatkującą osobą i bedzie Ci ten sprzęt starczać na bardzo długie miesiące gdzie dopiero po pewnym czasie stwierdzisz ze moznaby coś zmienić, poeksperymentować a tak bedzie na pewno o ile jest dla Ciebie ta dziedzina Car Audio fascynująca, ciekawa itp. Chyba ze jesteś osobą która chce mieć tylko mocniejszy sprzęt i nie przywiązuje duzej wagi do preferencji muzycznych, czyli by brzmiało mocniej fajniej od seryjnego sprzętu. To wtedy odp jest bardzo prosta - który z nich byś nie kupił bedziesz zadowolony, na prawde. Nie są to złe wzmacniacze choć w tych pieniądzach fakt moznaby coś lepszego kupić.

Ale nie rób głupoty by od razu od zaraz rzucać się na klocki z bardzo wysokiej półki za bóg wie ile... Znajdz kompromis Mysle ze Przez pierwszy rok zadowoli Cie w 150% sprzęt pokroju Alpine "czarne serie" Sony XM, Macrom te czarne, pioneer z serii 9xx, audiosystemy z lini F. Xetec'ki audisony lr-lrx i jeszcze wymieniać by to mozna z 5 razy tyle a wydasz na ten sprzęt o 50% mniej niz na "JEDNA DOBRĄ 4-5 KANAŁóWKE..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...