Skocz do zawartości

unikalny kabel do ipoda


elpiotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

a ja ciagle szukam kabli.. :P

Panowei i Panie, poszukuje wyjatkowego kabla do ipoda. mianowicie chodzi mi o taki, ktory z jednej strony ma żeńską wtyczke tę typową ipodową, a z drugiej mini jack 3.5mm. nie moge znaleźć tego nigdzie za wyjątkiem ebay'a. jednak kupowanie na tymże portalu to ostatecznosc. moze u Was w miastach sa sklepy z podobnymi akcesoriami do tych popularnych odtwarzaczy?

wiec to co mam do tej pory:

jest to kabel do podłączenia ipoda shuffle do stacji dokującej, "3.5mm Audio Jack to iPhone iPod Shuffle Dock Female 30p adapter converter cable". wyglada to tak jak na tej przykladowej aucji: link do ebay'a : http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Audio-Jack-iPhone-iPod-Shuffle-Dock-Female-30p-adapter-converter-cable-/130618134777?pt=PDA_Accessories&hash=item1e697290f9

 

 

dzieki za podpowiedzi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Forza Lazio (lub innego usera, który wykonuje LOD) z forum mp3store myślę że powinien ci coś takiego wykonać. Tylko mu wytłumacz o co ci dokładnie chodzi żeby ci przypadkiem zwykłego kabelka do docka z line out nie zrobił. Koszt myślę ok. 20zł. Coś takiego raczej będzie trudno dostępne u nas w Polsce z racji tego że produkty Apple średnio się przyjęły u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...