Skocz do zawartości

Rockford Punch P1S4-12 (model 2011)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ciągle próbuje skończyć moje audio w Pandzie 2 :).

 

Doszedłem do wniosku, że mój sub EMB 1200 to nie to...

 

Potrzebuję czegoś mocniejszego coś co naprawdę wytworzy ciśnienie i zatrzęsie autem a jednocześnie uzupełni delikatnie niskie tony.

 

Czy wybór Rockforda podanego poniżej zagra lepiej.

 

Może ktoś z was słyszał te modele, jakie odczucia macie

 

Zasilanie Gta 480 ale będę planował dokupić monobloka tylko do subwoofera.

 

 

http://allegro.pl/rockford-punch-p1-30cm-500w-strojonysub-wroclaw-i1997502892.htm

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

post-6220-0-46606600-1324540023_thumb.jpg

post-6220-0-44644000-1324540030_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bajer na tej aukcji, masakra. Jak to czytałem to myślałem, że spadnę z kanapy. ''Niestety do sierpnia 2009 najtańszy wzmacniacz Rockforda kosztował 999zł.... Dwukanałowy model Punch o mocy 2x50W Na szczęście kryzys spowodował, że nawet takcy giganci jak Rochford musieli trochę spuścić z tonu.'' :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę Helixa W12 HELIX W12 COMPETITION B-R (P12 V)GWARANCJA (1994869124) - Aukcje internetowe Allegro mimo że to 12'' to potrafi zagrać w miarę szybko, ciśnienia nie powinno braknąć, ponieważ jest w skrzyni br. Dodatkowo skrzynka jest od rusiuct a to zaufany człowiek z forum :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , zakupilem skrzynie rockforda... czas na wzmacniacz. Gta ciagnie to jakos ale czuje ze ta membrana mogla by chodzic lepiej. Chce kupic cos mocnego uzywaengo.

 

http://allegro.pl/rockford-200x2-trans-ana-i2011586238.html

 

Tha 480 blaupunkta.

 

Co poradzicie zalezy mi na mocy 400 RMS i bardzo dobrym współczynnikiem, bo gta czasem tracil kontrole i membrana latala jak szmata, o ile prosty kick rozrywał auto tak hip hop bass trzeszczał. Przedzial do 450 mysle o uzywce.

 

Wesolych swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Taki Rockford jak najbardziej zagra przyzwoicie na początek, ale ten wzmacniacz pasuje do niego jak... no nijak :rotfl: To zabawka i nic poza tym, Takiego suba możesz sobie sprawić, ew. coś podobnego z RE np., ale wzmacniacz kup po prostu inny do napędzenia. Skoro sam subwoofer kosztuje około 400 PLN, to jakiej jakości może być wzmacniacz nowy za 150 PLN :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Rockford jak najbardziej zagra przyzwoicie na początek, ale ten wzmacniacz pasuje do niego jak... no nijak :rotfl: To zabawka i nic poza tym, Takiego suba możesz sobie sprawić, ew. coś podobnego z RE np., ale wzmacniacz kup po prostu inny do napędzenia. Skoro sam subwoofer kosztuje około 400 PLN, to jakiej jakości może być wzmacniacz nowy za 150 PLN :hyhy:

 

Zabawka? Miałeś? Testowałeś? Skąd wiesz ile kosztuje sam subwoofer jeżeli go nie sprzedajesz? Dlaczego doradzasz na temat sprzętu, o którym nic nie wiesz? W Niemczech ma cenę sugerowaną 99 Euro to znaczy, że ten z Niemczech gra lepiej? A może to subwoofer kosztuje 150zł i jakiej to on może być jakości, jak tyle kosztuje?

Audio Design GmbH | Renegade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fishtank, Tak słyszałem tego rarytasa i co w związku z tym ? Zmusisz mnie do zmiany opinii na jego temat ? Próbuj, może Ci się uda :rotfl: Uprzedzając pytanie gdzie ? Tam gdzie jego miejsce, czyli w MM obok tuby Srajpunkta :rotfl:

Do niczego nie mam zamiaru Cie zmuszać. Widzę, że rzetelnie go przetestowałeś, ale nadal nie widzę powodów, dla których miałby sobie nie poradzić z P1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, dla mnie proste jak pół metra sznurka w kieszeni - to nie jest optymalny napęd do tego głośnika :) Dlaczego, ma sobie nie poradzić ? A gdzie napisałem, że nie poradzi ? Po prostu jest to zwykły budżetowy wzmacniacz, nowy, to jego zaleta, kontrola nad głośnikiem, tym bardziej o mocy teoretycznie równej jego mocy nie jest jego mocną stroną i to zdecydowanie. Nie ma sensu się roztrząsać nad tym, bo nie wiem dlaczego tak się najeżyłeś ? Jeden lubi dynie, drugi gospodynie :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...