Skocz do zawartości

żywica poliestrowa


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze mialem novol.Odradzam robienie tego w domu i rekawczki zalecam i ze dwa zestawy pedzli, rozpuszczalnik.Moze ta z linku sie nada.Strasznie gowniana robota:)

 

Zapodaj fotki przymiarki slupkow to unikniesz sporo bledow.Ja sie uczylem na swoich jak wiekszosc.

 

 

Lepiej bedzie kogos poprosic o pomoc kto to ogarnia za piwko.Masz na forum sporo fotek jak to zrobic.Wszystko teoria w praktyce mnie lapala szybko flustracja po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mialem novol.Odradzam robienie tego w domu i rekawczki zalecam i ze dwa zestawy pedzli, rozpuszczalnik.Moze ta z linku sie nada.Strasznie gowniana robota:)

 

Zapodaj fotki przymiarki slupkow to unikniesz sporo bledow.Ja sie uczylem na swoich jak wiekszosc.

 

 

Lepiej bedzie kogos poprosic o pomoc kto to ogarnia za piwko.Masz na forum sporo fotek jak to zrobic.Wszystko teoria w praktyce mnie lapala szybko flustracja po fakcie.

 

Ja już robiłem Novolem i wiem że jest dobra ;] Tylko jestem ciekawy czy ktoś robił tą żywicą za 7zł/L Jeśli przyszło by robić panele to trochę żywicy pójdzie a różnica w cenie jest spora ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pelno tej zywicy

 

wg mnie do slupkow sie nie nadaje bo... dlugo schnie!

zeluje po paru godzinach a schnie dobe jak nie wiecej

 

jest idealna na duze zabudowy, bo nie musisz sie spieszyc itp

ale na slupki to strata czasu

 

 

skoro mowa o zywicach to tez ODRADZAM BOLLa

zeluje dluzej niz NOVOL, schnie jeszcze dluzej (chociaz to wykozystalem jako zalete - przykleilem mate przed 2 warstwa) a po zaschnieciu jest miekka!

jest duzo bardziej elastyczna niz NOVOL - czyli do slupkow sie nie nadaje, ale do czegos elastycznego juz tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zawsze uzywam zywic do których mozna dodawac utwardzacz z tubki w postaci stałej. Mozna sobie regulowac proporcje i decydowac jak szybko ma stwardnieć.

Utwardzacze mozna dokupować osobno i o to chodzi. Nie uzywam takich zywic bo aby skutecznie (szybko) zadzialala utwardzacza wystarcza max na dwie pare słupków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Że tak upne temat lekko:

 

http://allegro.pl/zywica-poliestrowa-5-kg-utwardzacz-gratis-fv-i3324611929.html

Żywica poluestrowa 5 kg + utwardzacz

 

+

http://allegro.pl/tkanina-rowingowa-600-g-m2-8-zl-m2-fv-i3334165326.html

Tkanina rowingowa 600g/m^2

 

Czy taka żywica z tkaninką nada sie na usztywnienie boczka drzwi (tej plastikowej częsci). Chcę zredukować drgania i rezonanse, na to dojdzie gąbka z GMS.

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ja kupiłem z allegro i 5kg poszło w odstawkę...beznadziejna, nie schnie nie żeluje. nawet nie wiem gdzie ją wyrzucić by nie śmiecić smrodem...
bo to zywica nie przyspieszona!

trzeba dokupic przyspieszacz kobaltowy zeby to zelowalo tak jak te z marketow!

 

wiem bo mialem tego z 20kg :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to zywica nie przyspieszona!

trzeba dokupic przyspieszacz kobaltowy zeby to zelowalo tak jak te z marketow!

 

wiem bo mialem tego z 20kg :/

nie nie.nie działa też na to...a gość twierdzi że powinna być ok.sama w opakowaniu się żeluje(jakiś"gluty" się tworzą) a zareagowała raz...na słońcu przy +50:-) poprostu trafiłem śmieć nie produkt:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle do pikniku sie w aucie dało u mnie wytrzymać :), w miedzyczasie niech se śmierdzi :P

 

3 tyg wystarczą ?

U mnie tydzień czasu "pachniało" jak robiłem na drzwiach odlew pod komory. Może dlatego, że zdjąłem odlewy dopiero po 2 dniach, a auto stało w zamkniętym garażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio brałem 2 razy tutaj i polecam 

 

http://www.zywica.eu/sanit//index.php?cat_id=47&page=0&view=0&sort=default

 

żywica świeża , nie pachnie długo i po optymalnym czasie zastyga

 

rowingowa 600 będzie za gruba na boczki zdecydowanie. kup lepiej 200/300 i daj więcej warstw

 

a tak poza tematem troche to 80 chyba jest super na słupeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio brałem 2 razy tutaj i polecam

 

http://www.zywica.eu/sanit//index.php?cat_id=47&page=0&view=0&sort=default

 

żywica świeża , nie pachnie długo i po optymalnym czasie zastyga

 

rowingowa 600 będzie za gruba na boczki zdecydowanie. kup lepiej 200/300 i daj więcej warstw

 

a tak poza tematem troche to 80 chyba jest super na słupeczki

X2

 

Przemcio(ja też) sie tam zaopatrujemy.

Zgadzam sie odnosnie 200 na boczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...