Skocz do zawartości

Alpine MRV-F1005


Gość groH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Czy ktoś miał kiedyś ten wzmacniacz w rękach? Ktoś go testował? Jak wypada pod zestawem przednim, a jak pod subem? Zastanawiam się nad kupnem tego pieca, ale najpierw chciałem zaczerpnąć opinii. Czy te Alpinowskie waty można uznać za "jakościowe" w porównaniu do sławnych 3544 i 3539, w przedziale wzmacniaczy powiedzmy do 500zł. I czy w tych pieniądzach można znaleźć coś ciekawszego, za równo pod przód jak i suba? Zapraszam do dyskusji :rotfl:

 

http://amp-performance.de/497-Alpine-MRV-1005.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, myślę, że cena uzyska wyższy pułap. Znalazłem użytkownika który chce za niego 400zł z wysyłką... Czy cena jest adekwatna do jego możliwości? W środku chyba siedzą japońskie tranzystory, więc chyba taki marny to on nie jest? Ty jesteś w "timie grzejnika" wiec możesz mieć skrzywiony osąd :D Wzmak miałby pędzić R6A, a w późniejszej przyszłości HX 10 SQ w BR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, myślę, że cena uzyska wyższy pułap. Znalazłem użytkownika który chce za niego 400zł z wysyłką... Czy cena jest adekwatna do jego możliwości? W środku chyba siedzą japońskie tranzystory, więc chyba taki marny to on nie jest? Ty jesteś w "timie grzejnika" wiec możesz mieć skrzywiony osąd :D Wzmak miałby pędzić R6A, a w późniejszej przyszłości HX 10 SQ w BR.

Jaki jest związek między posiadanym Xtantem a opinią o tej Alpinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być to żartem i raczej związku jedno z drugim większego nie ma, chociaż skoro już ktoś Xtanta posiada i zakłada temat "XTANT TEAM" to pewnie w jego osądzie wszystkie inne tańsze propozycje idą do piachu i grają "źle".

 

A na serio, szukam opinii ludzi którzy mieli do czynienia z tym modelem Alpine i którzy testowali go z równo pod przodem jak i subem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zakłada temat "XTANT TEAM" to pewnie w jego osądzie wszystkie inne tańsze propozycje idą do piachu i grają "źle".

 

 

....dlatego trzeba odróżniać melomanów od hipokrytów :)

Jeżeli miałbym dawać na przód to wolałbym zdecydowanie PIONEER GM-X922, choć nie wiem jak się sprawdzi na subie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak wszystko co niema nazwy xtant jest be :) ehhhh :)

Miałem alpine 3544, słuchałem tez innych starych alpinek, słuchałem też pionieera tego co podał Woolly24 i jeżeli porównując to 3544 to taki GM-X922 mocowo, w środku też siedzą super elementy i tranzystory a jednak Pionek robi lepiej robotę. ( na subie radzi sobie bardzo dobrze)

Kup Alpine i przekonaj się sam, forumowicze nie mogą zrobic tego za Ciebie, coś co dla mnie jest dobre dla Ciebie może być słabe i odwrotnie :) A opinie już swoją wyraziłem i nie chce nic mówić ale nie tylko w jednym temacie na forum o alpinach, kenwoodach, pionieerach, starych RF jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, nikogo nie chciałem urazić :ph34r:

Takie info którego mi udzieliliście, jest bardziej miarodajne :zdrowko: Miałem kiedyś 3539 i zastanawiałem się, czy 1005 jest może "ciekawszą" propozycją.

Ktoś ma jeszcze jakieś sugestie i porównania godne uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...