Skocz do zawartości

co lepsze KDC-BT8141UY czy alpina cda 9885


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale powiedz oznaczenie jest dziwne to "bt" przed cyframi zawsze jest "w" dlatego nawet nie wiem czy to jest wysoki model? na stronie kenia jest drugi od gory wiec wynikalo by sie drugi najlepszymodel po w9XXX ale nie wiem a druga sprawa czy posiada przetwornik wolfsona ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bt 81 nie posiada przetwornika wolfsona to było tylko w seriach 65 i 75 z roku 2006 i szkoda ze zaprzestali tego wynalazku bo wolfson jest znana audiofilska firma.. No moze nie w polsce ale w angli to jest znany jak Bentley

 

[ Dodano: 2008-09-18, 23:37 ]

nowe serie maja nowa funkcje SUPREME ale dla mnie to nie zwala z nog wcale.. Wole starsze modele na wolfsonie niz te nowe.. Wogole ten rok jest kiepawy na radia bo ani pionier ani kenio nie maja czegos extra.. Poprawili tylko jakies tam poprzednie modele a brakuje takich muzycznych perełek

 

[ Dodano: 2008-09-18, 23:37 ]

http://www.kenwood.eu/products/car/receive...8141UY/details/ pelny opis kenia bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiedz brac czy nie brac bo nowka bedzie mnie kosztowac 550zł i mysle ze to rewelka cena wlasnie najbardziej mi zalezy na srednichg tonach gora moze byc slabsza

No tak cena dobra, ale cały czas pisałeś tu o jakości, a ten model ma z przodu BT od bluetooth. I chyba tylko dzięki temu bajerowi jest wyżej od w7xxx, bo ma tylko 2xRCA 2,5V, przeciwko 3xRCA 4V w7xxx. Podejrzewam (acz moge się mylić, bo nie porównywałem tych radyjek) że ten BT odstaje dźwiękowo od w7xxx. A ja itak namawiam jak zwykle na używkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...