Skocz do zawartości

Dobre kabelki RCA 5m do diesla z CANBUSem


MRQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

M_A_X_A_M zasilanie pójdzie progiem, sygnał środkiem, ale to opel z can busem i jest nafaszerowane wszędzie różnych różności.

niki, dzięki za link, ale albo to drut poglądowy, albo na aukcji nie ma podanej długości, albo ja już od tego CA ślepy jestem.

 

EDIT na stroni piszą że to 5m

http://www.sklep.axel2.pl/index.php?products=product&prod_id=952

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_A_X_A_M zasilanie pójdzie progiem, sygnał środkiem, ale to opel z can busem i jest nafaszerowane wszędzie różnych różności.

Nie zrozumieliśmy się. U mnie sprawę zakłóceń ostatecznie rozwiązało nie pakowanie sygnałówek dużego kalibru (choć i takie przetestowałem) lecz zapewnienie wspólnych punktów odniesienia zasilania dla każdego z urządzeń audio - innymi słowy - plus i minus zarówno każdego z pieców, jak i jednostki pociągnięte z akumulatora.

Moim zdaniem jest to rozwiązanie warte, by się nad nim pochylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowo + i - z aku, ale nie osobnymi kablami do każdego wzmaka. 1 gruby i rozdział w bagu na cieńsze do wzmaków.

 

A co o takich powiecie?

http://moto.allegro.pl/kabel-sygnalowy-klotz-lagrange-aln050-5m-oryginal-i1989034085.html

http://moto.allegro.pl/qed-performance-audio-2xrca-2xrca-5m-warszawa-i1999894887.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowo + i - z aku, ale nie osobnymi kablami do każdego wzmaka. 1 gruby i rozdział w bagu na cieńsze do wzmaków.

Jasne, że nie dla każdego z pieców z osobna :) Natomiast ważne jest, by z tego samego punktu wziąć zasilanie dla jednostki (czy to z akumulatora bezpośrednio jeśli masz taką możliwość, czy też z rozetek rozdzielaczy w okolicach pieców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ważne jest, by z tego samego punktu wziąć zasilanie dla jednostki (czy to z akumulatora bezpośrednio jeśli masz taką możliwość, czy też z rozetek rozdzielaczy w okolicach pieców).

 

popieram kolege. Podłaczenie jednostki pod iso było u mnie epicentrum zakłocen. Teraz radio jak i piece sa bezposrednio z aku- niebo a ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zaraz polecą gromy ,ale sygnał będę puszczał z jednostki fabrycznej, kostki fabryczne to mus.

Być może niekoniecznie ... Zakładam, że masz powody po temu, by zostać przy fabryce.

Sprawdź natomiast, czy nie da się jednostki fabrycznej zasilić we wspomniany wcześniej sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, zrób sobie kable sam :) Nawet na klotzach i wtykach neutrika albo nakamichi. Wyjdzie tanio a solidnie. Ja mam takie na cordialach i procabach... mieszają się z zasilaniem, z kablami od auta, z głośnikowymi i innymi duperelami i nic kompletnie nic.

Kabel nie wpływa na podwyższenie jakości sygnału. Kabel może tylko pogorszyć sygnał, są lepsze i gorsze pogarszacze :D Osobiście nie słyszę różnicy między kablem za 20zł a 200zł metr.

 

Też mam klekota :D Ale w czym to przeszkadza to nie wiem? :D W moim fakt, jest głośno, bo to traktor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...