Skocz do zawartości

Telefon do 500zł


Cobra20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pilna sprawa, potrzeba porady chcę dziś kupić na prezent telefon, krótkie i rzeczowe odpowiedzi proszę, moje 2 typy

HTC Touch Diamond, czy Nokia e52? Który lepszy A może jakiś inny?

Aparat nie jest aż tak ważny, Nokia to symbian, bardzo się tnie? Dzięki za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wezmę Htc albo galaxy, narazie licytuję galaxy, zobaczymy może uda wyrwać się go w fajnej kasie, przed chwilą gadałem z kumplem, mówił, że w coś mu się pochrzaniło w nokii e52 i jak zakończy rozmowę to włącza mu się odtwarzacz mp3 :szok: masakra!

powalla, jedyna e52 jaka mi się podoba to wersja gold, ale już jej nie wezmę, bo tel. ma być ze mną a nie w serwisie.

A powiedzcie jeszcze, w jakich tel. do 500zł jest dobra nawigacja? Ponoć w e52 jest bardzo dobra, w jakich jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie z serii "e" czy "n" nie sa najwyzszych lotow nje ma ci sie oszkuwiac. Jesli chodzk o smartfony samaung jest teraz liderem na rynku swiatowym. Technologia idzie do przodu takie czasy:-) najbardziej niezawodne telefony nokia 3210 3310 3410 3510:-Ddaj znac jak przebiega zakup:-)pozdrawiam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej niezawodne telefony nokia

Do listy dorzuciłbym jeszcze 8600 oraz 8800, ale to przewyższa budżet mimo bardzo skromnych funkcji(aparat raptem 1.2mpix itp). 8800 arte gold w używce to co najmniej 3kzł ;) 8800 silver i sirocco da się kupić w tym budżecie, ale to są telefony dla tych co używają telefonu do dzwonienia i pisania sms, a nie multimediów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie z serii "e" czy "n" nie sa najwyzszych lotow

 

Poprzednio miałem e63 (z navi garmin XT) i 2 lata zero problemów, a od pół roku użytkuje go mój 7 letni syn i wierz mi że jak tak patrzę co on z nim wyprawia , to uważam że to solidny sprzęt ;) (klawisze trochę powycierane ale to głównie od noszenia w kieszeni ) .

 

Teraz mam c6 i ... lagi sporo większe , denerwuje mnie rozsuwana klawiatura , bateria nie tak trwała (wiem wiem większy wyświetlacz) ale jak trafię okazję wymienię na E6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie z serii "e" czy "n" nie sa najwyzszych lotow

Przez 2 lata używałem E71, tydzień E72, tydzień E7 teraz przyszedł czas na E6 i jakoś nie mogę tego potwierdzić co piszesz. Jedyny zonk jaki miałem to w E71 odpadł jeden klawisz po tygodniu użytkowania :) Naprawili to na gwarancji. Teraz już nie chcę innego tel jak z klawiaturą qwerty.

 

klawiatura qwerty raczej odpada

A co powiecie o e72?

To po co pytasz o E72 :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam nokie e52 i nic się nie dzieje:P Nie wiesza się i ani raz nie była na serwisie. Jak ja kupowałem to też każdy pisał ze złom że się wiesza i padają głośniki... Poznajcie zadowolonego posiadacza noki e52 ;) Słyszałem tez że te pierwsze serie były wadliwe ale teraz już są ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kepke odnosił się chyba tylko do stwierdzenia kolegi rolka, że samsung jest liderem w tym segmencie tel.

W tej chwili jest, zapewne po wyjściu nowego Iphone (a taki już jest chyba) się to zmieni, ciekawe na jak długo.

 

 

Nie wiem czy któryś z waszych telefonów przeżył tyle co moja e72, spadła kilkadziesiąt razy na beton (gdy na budowach się robi), zalała się kawą, w lany poniedziałek dostała kąpieli wodnej, ostatnio ją nawet samochodem przejechałem i wszystko działa ;) Jedynym mankamentem obudowy jest to, że kurz łatwo dostaje się pod szybkę i trzeba ją przeczyścić co jakiś czas. (w e71 również).

Co do e51 - wolna, ale pancerna (ciężko coś z nim zrobić), e52 to chyba zlepek najgorszych telefonów nokii, chociaż niektóre kobiety będą z niego zadowolone (bo o niego dbają jak trzeba).

Pancerna również była nokia n95 8gb (poza taśmą, ale wiadomo - to slider, siadła po 1,5 roku)

 

Polecę Ci starszy model e71, był nawet taki test, gdzie go wrzucali do wody na jakiś czas, zgniatali, zamrażali itd., wszystko wytrzymała ;)

Symbian będzie chodził dobrze jak nie będziesz zapełniał pamięci (czy to w telefonie czy na karcie), zawsze musi zostać jakiś zapas. Od zawsze tak robię i nie narzekam.

Po prostu, instalować aplikacje na kartę pamięci i wszystko będzie ok.

 

Zaraz ktoś napisze, że już kolejny raz zachwalam ten telefon, ale mam z nimi doświadczenia i wiem jakie są ich słabe punkty, jeżeli tylko zadba się o powyższe, to na pewno będzie działał jak trzeba i nie będzie się zacinał tak jak piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić samsunga s8530 czyli wave II. Jeżeli to prezent dla kobiety to na 100% się spodoba. Metalowa obudowa, twardy wyświetlacz (spadł nie raz na beton i prawie nie ma śladu), jest szybki i się nie zawiesza. Jedynym minusem może być platforma Bada, z mniejszą ilością aplikacji niż np. Android. Ja mam od pół roku i jestem zadowolony. Bardzo ładny wyświetlacz, jednak trzeba pamiętać, że telefon ma spory rozmiar.

Myślę, że w granicach 500-600pln spokojnie coś znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz przyszedł czas na E6 i jakoś nie mogę tego potwierdzić co piszesz.

 

Mógłbyś coś więcej napisać o przesiadce z E72 na E6 ?? Mam obecnie e72 i zastanawiałem się nad zmianą właśnie na E6. Jest możliwość obsługiwania funkcji w telefonie bez używania tego dotykowego wyświetlacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rozwaliłem wyświetlacz w mojej 3 letniej e71 ale będę ją reanimował. świetny telefon lepszego nie miałem. zero problemów, wytrzymały, świetna bateria super klawiatura bez zbędnych wodotrysków, tragiczny aparat foto i mp3 zapłacił bym żeby nie było tego typu gówien od tego mam ipoda i compact. polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...