Skocz do zawartości

Zapamietywanie ustawien radia ...problem


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis skonczylem montaz systemu dvd w moim aucie i wszystko dziala swietnie ale mam problem z radiem dvd a mianowicie po podlaczeniu kostek iso i wszystkiego co niezbedne radio dziala i gasnie po wlaczeniu i wylaczeniu stacyjki ale nie zapamietuje poprzednich ustawien i nie wiem co mam zrobic i jak to podpiac bo np jak podepne razem zolty z czerwonym to nie moge go wogole wylaczyc i jak wyjme klucz ze stacyjki to radio dziala i na dodatek swieca sie kilometry pod licznikiem jak to rozepne i podepne czerwony z radia z zoltym z kostki i zolty z radia z czeronym z kostki to dziala super ale nie zapamietuje tego co bylo wczesniej ustawione poradzcie cos ,,,,dzieki.... radio to ripspeed dv 720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto to bmw 328i 99r a tymi kabelkami to faktycznia jakas kabelko mania radio jest chwilowe ale szlak mnie trafia jak co chwile musze wszystko od nowa robic moze jest jakis sposob na to utrzymanie pamieci moze macie jakies swoje triki czy inne wynalazki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy poczytać w internecie, ale nie o to w tym temacie chodzi, zamień kable czerwony z żółtym... Problem powinien zniknąć.

 

kepke_23 skad wiesz ze shit skoro nigdy nie zakupiles ani sztuki a ja nie pytalem o opinie tylko jak to poprawnie polaczyc

 

wystarczy poczytać w internecie, ale nie o to w tym temacie chodzi, zamień kable czerwony z żółtym... Problem powinien zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kepke_23 skad wiesz ze shit skoro nigdy nie zakupiles ani sztuki a ja nie pytalem o opinie tylko jak to poprawnie polaczyc

 

a stąd wiem że bywam bardzo często w UK i mam styczność z tymi radiami co wyjazd tak z ciekawości sie bawiłem kilkoma modelami "ripshit" a nie kupiłem tego nigdy bo tego badziewia nikt nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zamienialem i to nie dziala nie zapamieta ustawien a jak polacze kolorami i zmostkuje zolty z czerwonym to zapala mi sie licznik kilometrow i po wyjeciu kluczyka ze stacyjki radio nadal dziala

 

to zostaw tak jak jest jeśli trzyma w ten sposób pamięć i wyłączaj radio przyciskiem skoro to jest chwilowe radio to przemęczysz się tą chwile no chyba że to podświetlenie licznika będzie rozładowywać aku to wtedy kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...