Skocz do zawartości

karta pamięci clarion 958


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może brakuje mi opcji w normalu dla suba, odwrócenia fazy, oraz cięć, jest ich totalnie za mało... 50, 80, 120 i full. Regulacji częstotliwości podbijanej mi brakuje, czyli EQ z częstotliwościami. No i tego wyłączenia funkcji, chociaż AUX...

Ogólnie jeszcze radia nie rozgryzłem i pewnie będę męczył je pare tygodni żeby coś zobaczyć a za 2 miesiące powiem łał bo coś odkryje :rotfl:

 

Jeżeli mogę komuś doradzić coś, jak nie macie pilotów w zestawie to sobie dokupcie :D Ja mam 2, na kierownice i zwykły. Ułatwia sprawe :) RCB-176 smiga bardzo dobrze :) (oryginał to 172)

 

Dźwięku nie będę opisywał bo nie od tego temat jest. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię, chwilowo z racji dość niskiej temperatury nie chce mi się wyciągać radia z samochodu, zatem pytanie do doświadczonych :) :

1. Czy ktoś już jednak spróbował z użyciem większej karty SD

2. Czy istnieje możliwość nagrania utworów na kartę a potem wrzucenia jej do radia :?:

3. Jak wygląda zawartość karty na komputerze, może ktoś by wkleił screena :P

4. Gdzie ta karta jest po otwarciu radia, jakoś na wierzchu :?:

5. Czy próbował ktoś z robieniem "przedłużki" żeby kartę zmieniać ewentualnie poza radiem (można zawsze ponagrywać kilka kart przez radio, lub jeszcze lepiej jeśli dałoby się przez komputer)

 

Dużo tych pytań mam, ale może ktoś coś z tego ogarniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo lepiej :) , miałem wszystkie w/w.

Ja również i na pewno bym nie skreślał 9835 na tle 958. Z kombajnów p88r okazał się najgorszym grajkiem. Odnośnie tego porównania alpina gra dużo bardziej dynamicznie, clarion łagodniej z lepszym dołem, ale kick dużo dużo lepszy w 9835.  Oba radia bardzo przypadły mi do gustu i w zależności co bym pchał do samochodu wybrałbym te które pasuje do sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię, chwilowo z racji dość niskiej temperatury nie chce mi się wyciągać radia z samochodu, zatem pytanie do doświadczonych :) :

1. Czy ktoś już jednak spróbował z użyciem większej karty SD

2. Czy istnieje możliwość nagrania utworów na kartę a potem wrzucenia jej do radia :?:

3. Jak wygląda zawartość karty na komputerze, może ktoś by wkleił screena :P

4. Gdzie ta karta jest po otwarciu radia, jakoś na wierzchu :?:

5. Czy próbował ktoś z robieniem "przedłużki" żeby kartę zmieniać ewentualnie poza radiem (można zawsze ponagrywać kilka kart przez radio, lub jeszcze lepiej jeśli dałoby się przez komputer)

 

Dużo tych pytań mam, ale może ktoś coś z tego ogarniał.

Kamul, ciekawe pytania,mam 958r i bede sledzil z zacieekawieniem, bo lubie to radio, a Twoje pytania sa interesujace, chyba podmienie ta SD w swoim egzemplarzu:) generalnie Clarki mi jakos bardziej leża niz np Alpiny, ale kazdy ma swoje upodobania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...