Skocz do zawartości

Jaki budżetowy wzmacniacz 1kW przy 2Ohm ?


Rapik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję jakiegoś wzmaczniacza który zasili 2x ESX 12" po 500RMS 4Ohm.

Potrzebuję pieca który będzie miał 1kW przy 2Ohm, cena najlepiej jak najniższa, może być i Piździng - tylko czy mają coś takiego w ofercie ?

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie ma na tą chwilę żadnego 1201.1 mieszczącego się w kwocie, biorę pod uwagę SinusLive'a SLA1500.

Jest również dostępny Audio System Twister F2-500, jednak wykracza sporo ponad mój budżet i chyba pozostanę przy SLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drozsze wzmacniacze peiyinga sa OK

testowalem tylko na basie ale za te pieniadze warte zakupu

tylko nie radze podlaczac w minimalnym zalecanym obciazeniu bo nie wytrzymuja :P

 

Paweł dwa takie w bagaju juz kilka latek mam i nie są oszczedzane i spięte w 1 ohm i dym z nich nie poszedł chodz każdy dziwi sie dla czego jeszcze sie nie spaliły? Sam nie wiem,tłumacze tym ze kupiłem je jak firma pokazała te piece na rynku i pierwsze sztuki były złożona dobrze :wstyd:

 

@Dan124 - RF 800.2 Nijak nie spełnia oczekiwań, 200W@4Ohm x2 lub 400W@2Ohm x2 ..

 

nie tylko waty graja...

 

chyba pozostanę przy SLA.

 

to juz lepiej pidzinga.

ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł dwa takie w bagaju juz kilka latek mam i nie są oszczedzane i spięte w 1 ohm i dym z nich nie poszedł chodz każdy dziwi sie dla czego jeszcze sie nie spaliły? Sam nie wiem,tłumacze tym ze kupiłem je jak firma pokazała te piece na rynku i pierwsze sztuki były złożona dobrze

ooo - a to ciekawe

to moze warto porownac twoje z obecnie dostepnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie nad tym zastanawiałem.A masz takiego pidzinga na stanie?

 

Odnośnie tego suba zastanawia mnie jego Xmax 32mm to chyba coś nie bardzo? Porównując do Re SE.

RE ma niby 18mm +/- i trzymając go w rękach a patrząc na zdjecie tego twojego to ni jak widze te 32 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...