Skocz do zawartości

kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

post-4601-0-55396100-1323540710_thumb.jpg

post-4601-0-09764100-1323540737_thumb.jpg

 

 

Tak to wygląda u mnie i zapewne o tym samym mówi Radek. Zrobiłem sobie przelotke z LSów na 165mm. Wiadomo w jakim celu :)

 

Cena takich dystansów 90-100zł za 2szt. Materiał to bardzo twardy, niemagnetyczny kwasiak, cięte laserem, gwint na LSy, podfrezowania pod wkręty do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz,ja wiem ale czy Oni wiedzą też?

 

Jak widać Radku, wiedzą - dla wyglądu :)

 

Doświadczenie jednak z czasem nauczy, że jest inaczej.

 

Tylko potem nie piszcie, że LSy nie grają albo nie porównujcie ich do byle jakich wooferow za kilka stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierścienie moge załatwić, a najchetniej dam namiar do kumpla który mi je wycinał.

Moge też podesłać Ci rysunek moich jak chcesz zamówic u kogoś innego.

Cene za grubość 3mm tak jak u mnie napsałem wyżej. Pod LSy to wystarczająca grubość.

 

Jakby co to mam też chyba 2 komplety podkładek z wooferów od F1 Status 2way.Ten sam rozmiar co LSy, one są z jakiegoś tworzywa.

 

Jak jesteś zainteresowany - PW lub tel: 695769500

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że się wtrącam, nie znam szczegółów sporu który toczą niektórzy użytkownicy tego forum, ale jako obserwator który stoi z boku i patrzy na to wszystko muszę przyznac że nie służy to dobrze wizerunkowi tego forum. Czytanie w co trzecim temacie postów odbiegających zupełnie od tematu i wzajemne "obrzucanie się błotem" już nie jest ani zabawne ani przyjemne.. Jeśli macie panowie jakieś niewyjaśnione sprawy między sobą to wypierzcie wszystkie brudy publicznie w jednym temacie w odpowiednim dziale lub załatwcie to "po cichu" między sobą (myślę że ta druga opcja jest zdecydowanie lepsza).

 

Jesteście panowie na ogólnopolskim "podwórku" i chciałbym żebyście sobie o tym przypomnieli, bo czasem mam wrażenie że zapominacie.

To tyle ode mne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "zmiany klimatu" widze, ze i to forum dotyka typowo polski typ "ewolucji forum car audio", ktory przeszedl juz przez wszystkie inne przyklady rodzimych for.

 

Zaczyna sie od "merytorycznego ciemnogrodu", przez "o robi sie fajnie", po "mamy szydercza elyte" na klotniach i powolnej agonii konczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...