Skocz do zawartości

Hifonics BXi 2006D - głośnik/głośniki dla wzmacniacza?


WARIX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GZ jakoś mi się podoba w graniu - wiadomo są lepsze głośniki ale akurat tyle miałem do wydania (jest ciśnienie jakiego oczekiwałem a w sedanie przy 1.3kw 2ohm na bxi 2006d spadki do 13.8v)

 

kupiłem Alpine MRP-M2000 ~2kw zawsze to więcej niż 1,3kw więc będę widział różnice jeśli nie sprzedam

 

PS:Alpine MRP-M2000 kosztuje 2500zł i myślę że to dosyć wysoka półka cena/jakość to nie wzmak za 500/1000/1500/2000zł (wiadomo można kupić wzmak za 10000zł ale nie stać mnie cieszę się z tego co mam i staram się polepszyć wedle dostępnej gotówki)

 

dziękuje za porady a co do Steg K2.04 to PL ciężko dostępny

 

odezwę się jak zamontuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie poszukiwania wzmacniacza - 4 kanałowy pod Hertz 70-100w rms do 500zł znalazłem:

-CARPOWER 4/400

-HIFONICS ZEUS Z-6400

-RODEK R4100N :hyhy:

 

a druga sprawa byłem po kable 50mm i w sklepie nie mieli takich a w drugim 32zł/mb (przewód masowy do spawarki)

 

aktualnie mam 20mm i zastanawiam się czy nie dołożyć jeszcze 35 po prostu ?? czy lepszym rozwiązaniem jeden 50mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lepszym rozwiązaniem jeden 50mm

 

a z tamtych co ci pozostanie to dłubniesz lepszą mase na karoseriie i dodatkowy + z alternatora na aku :hyhy:

co do kabli do spawarki to nawet powiedział bym że są lepsze więcej miedzi jest i nie są powlekane dodatkowymi pierwiastkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to kładziemy jeden 50mm od spawarki a z reszty będziemy ciągnąć + - od altka i - od aku

 

a co radzicie na 4 kanałówkę - nie mam głośników Morele czy super jakościowych bo uwielbiam bass i mam go pod dostatkiem a Hertze uzupełniają resztę = 500zł do wydania muszę coś wybrać jak najszybciej

 

-CARPOWER 4/400

-HIFONICS ZEUS Z-6400

-RODEK R4100N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze cie ty masz wszytsko uzywane ze szrotu

nawet gdybym miał sprzęt z pomocy dla powodzian to mi koło h..a lata :cool: ważne że robi wyniki i kolejno bije twoje rekordy :cwaniak: i co najważniejsze co zwody nie wymaga serwisu :wstyd:

 

wiekszosc pewnei wlasciciele do tej pory splacaja w zaglu

może i tak ale bynajmniej nie muszę im przypominać że leżą mi 50zł a oni wielkimi oczyma :szok: pytają czy aby napewno :looka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...