Skocz do zawartości

Jakie radyjko za ok 1000zl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Od jakiegoś czasu noszę się wymiana radyjka i głośników w moim aucie z seryjnych na coś lepszego. Chciałem tutaj poruszyć sprawę radia. Zależy mi na tym by radio przedrzymskim dobrze grało, miało bluetooth i USB najlepiej z tyłu. Podoba mi sie JVC KD-921BT

Jednak kolega doradził mi że lepszym rozwiazaniem bedzie jakas używka z serii EXAD, np JVC KD-AVX2 lub JVX KD-AVXX2, w sumie podobają mi sie takie radia, można podłączyć kamerę cofania. Może macie jakieś swoje typy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te co wymieniałeś ale miałem styczność z JVC KD-AVX1 i inny EXAD kiedyś miałem u siebie i to nie powala jakością. Jeżeli już taki wynalazek chcesz to ja chyba bym wolał takie 1 din'owe rozwiązanie z Pionka. Ale... jak ma to grać pod jakimiś tam głośnikami bez wzmaków itd.. To bierz takie jakie ci bardziej się podoba i ma funkcjonalność jaka cię interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przyłącze się do pytania kolegi. Jakie radyjko do około 900zł ?

Mam teraz Alpine 9882Ri. I chyba bym został przy alpine, bo podoba mi się jego obsługa.

Tylko pytanie jakich modelów szukać do tej kwoty ? Z tego co ja się orientuje to dobre w tej cenie to 9835r i 9855r . Chciałbym kupić najlepsze radio w tej cenie.

Proszę o waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...