Skocz do zawartości

Problem z pociągnięciem kabla plusowego w SEACIE CORDOBA 97r


aragornliber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz Ci wrzucę fotkę, gdzie to należy puścić i którędy, nic nie wierć, bo jest kilka miejsc gdzie przejdzie. Mnie się zmieściły dwa przewody naraz, jeden 35qmm i drugi 16qmm a auto takie samo http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif

Albo lepiej opiszę dokładnie, bo zimno i nie chce mi się iść

Zaraz pod pompą hamulcową i mastervaqiem (serwem) masz gumową zaślepkę, jakieś 15cm poniżej mocowania serwa, najpierw przebij delikatnie jakimś szpicem, ale nie głęboko, smarujesz przewód delikatnie ludwikiem, co by łatwo wchodził,(tu zasada jak się popieści to się zmieści nie ma zastosowania :/ ), później od wewnątrz nad pedałami macasz, macasz i szukasz końcówki przewodu co wepchałeś do środka, dalej prowadzisz pod plastikami w progu. Problem kolejny to znów plastiki maskujące za tylna kanapą, ale też trzeba mocno pchać i przejdzie.

Proponuję nie zdejmować plastików i maskownic z progów, bo później latają i się tłuką cholernie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff jakoś mi sie udalo za skrzynia bezpiecznikow bo zdjeciu gąbki byla jedyna wolna zaślepka..... dziekuje wam :)ale z progami to klopot byl i jednak zdjołem a cyz beda teraz latać to sie okaże.... Teraz pytanie w ktorym miejscu macie ebzpiecnzik od kabla plusowego? przy akumulatorze czy przy piecu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...