Skocz do zawartości

Wzmacniacze cyfrowe


zalek017
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry piec ciagnie prad.. Najlepsza jakosc to wzmaki lampowe.. One nawet grajac cicho pobieraja tyle co wzmacniacz grający na full..

Cos za cos.. Zalezy ci na małym zużyciu to kup sobie cos o mocy 100-150wat. Dobra klasa A/B odda ci 50-70%. Z dynamiką ma tez lepiej, bo tania cyfrówka nie gra.. Jak dla mnie to słysze prucie prądu w subie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry piec ciagnie prad.. Najlepsza jakosc to wzmaki lampowe.. One nawet grajac cicho pobieraja tyle co wzmacniacz grający na full..

Cos za cos.. Zalezy ci na małym zużyciu to kup sobie cos o mocy 100-150wat. Dobra klasa A/B odda ci 50-70%. Z dynamiką ma tez lepiej, bo tania cyfrówka nie gra.. Jak dla mnie to słysze prucie prądu w subie

 

 

no dobra jaki polecicie dobry używany monoblok do ok. 400zl do tej skrzynki co podalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dynamiką ma tez lepiej, bo tania cyfrówka nie gra.. Jak dla mnie to słysze prucie prądu w subie

 

pytanie jaką cyfrówkę miałeś mono, dodatkowo tania cyfrówka - teraz kupisz wzmacniacze które kiedyś kosztowały majątek w przybliżonej cenie ... więc to nie jest wyznacznik jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze w mostku ps300t ma 400rms przy 14.4V wiadomo nie osiągalne ale skoczyłem na stronke http://amp-performance.de/

 

i jak mam interpretowac te dane? gdzie jest podana ta moc rms przy 13.5v?

 

Kenwood KAC-PS300T

 

1 × 156 Watt Kanal 1 an 4 Ohm

2 × 142 Watt Kanal 1 + 2 an 4 Ohm

1 × 424 Watt Kanal 1 + 2 gebrückt an 4 Ohm

424 Watt Gesamtleistung

Edytowane przez zalek017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac Kenwood stosował bardzo restrykcyjne normy przy pomiarach najlepszych wzmaków..bo czarno na białym widac że PS300T przy 13,5V i THD 1% i impedancji 4 Ohm ma 424W RMS.. przy 14,4V prawdopodobnie ciut wiecej..

 

Bawiłem się kiedyś tym Keniem, jego mniejszymi bracmi także i za kasę w której można wyrwac te wzmaki naprawdę warto.. oprócz mocy ten wzmak ma też dobrą kontrolę nad subem..a to bardzo istotne..i z powodzeniem może zasilic suba znacznie lepszej klasy niż twój P1..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac Kenwood stosował bardzo restrykcyjne normy przy pomiarach najlepszych wzmaków..bo czarno na białym widac że PS300T przy 13,5V i THD 1% i impedancji 4 Ohm ma 424W RMS.. przy 14,4V prawdopodobnie ciut wiecej..

 

Bawiłem się kiedyś tym Keniem, jego mniejszymi bracmi także i za kasę w której można wyrwac te wzmaki naprawdę warto.. oprócz mocy ten wzmak ma też dobrą kontrolę nad subem..a to bardzo istotne..i z powodzeniem może zasilic suba znacznie lepszej klasy niż twój P1..

 

 

dzięki! właśnie o taka wypowiedz mi chodziło! teraz już wiem ze mam szukać ps300t ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...