Skocz do zawartości

"Stopa" perkusji + SE12 w miare najwierniejsze odwzorowanie


doli19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te chyba są już zawinięte przez jakąś firmę i wystawione za 350 eurysiów na ebay.de :D Ale jako kup teraz.  http://www.ebay.de/itm/Audio-System-CX-12-DV-2x4-Ohm-Doppelschwingspulen-Subwoofer-Chassis-500Watt-PAAR/171082438812?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D16584%26meid%3D281783625109125050%26pid%3D100033%26prg%3D7853%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D171082438812%26

 

Zainteresowania brak, więc odsłucham te RFy w Szczecinie i jeśli by nie pykły(bo na sprzedaż chyba nie są) to wtedy pokombinujemy z zakupem tych dwóch na spółkę. Ale zadzwonię na ten numer z ogłoszenia albo skrobnę sms czy jeszcze aktualne te po 90 eurysiów.

Te co podałeś mogą się różnić delikatnie koszem bo to wersja dwucewkowa DV 2 x 350 RMS, 500 max, więc jakieś 700-800 waciszy by się przydało w 2 ohm. Pod A6 jak znalazł K2.01 na styk, ale też powinno być oki. Ma 720 waciszy w 2 ohm http://amp-performance.de/1052-Steg-K2-01.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego na razie się nie martwię i pewnie w praktyce by wyszło czy kontroli by było pod dostatkiem.

Kombinuj i jak byś miał jakieś info to daj znać, nie ukrywam że ta aukcja 350Eur za dwa to jak dla mnie trochę za dużo jak na suba do zabawy, więc dobrze by było jakby te za 90/szt się jeszcze nie sprzedały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem za 2x12 w CL , już mówiłem Truckowi żę leżą 2 RFD 2212 u mnie i można zapiąć i sprawdzić :) , będzie szybko duuuużo jebnięcia i zejscia :)

 

Właśnie miałem pisać to samo. Moim zdaniem będzie pan zadowolony.

:wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc kwestia w miarę rozstrzygnięta, teraz pozostaje zmolestować Dzikiego, czy sprzedaje i dlaczego tak wiela chce za nie... :rotfl:  :)

No i pytanie czy to się jeszcze kupy trzyma, bo kto jak kto ale on chyba ma dar jako tester wytrzymałości hajendów... haha :D

Szpilki czasem zdarzy mu się wypluć to co dopiero z subem hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ja widze ze CX sie wdziera na salony... Kurde przeciez to powoli zabytek którego ze swieczka szukać... Co Wy mu polecacie? Swietny sub (swojego uwaliłem a pozniej po podklejaniu zawiasów dojechał go Kuudlaty) ale niedostepny, o PL nawet nie mówie. 4'' i 1kw na klate nic mu nie robiło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroker potrzebuje 100l netto

Moja paczka, którą później wziął Zola. Miała 140l brutto wewnątrz. 
W oplu combo mieściła się prawie na styk między nadkolami, pół metra wysokość i pół metra głębokość, ale szczerze mogę polecić ten głośnik.

kawałki rockowe ze stopką ponad 100 uderzeń na minutę bez problemu nadążał. Po kilku minutach głosnego słuchania, bolały plecy jak z karabinu człowiek dostał.

 

 

Jeśli bywasz w Katowicach to mogę Ci użyczyć Cerwin Vega IT12.0, który leży u Ache. Moim zdaniem kopie jak vega, ale ma też jakieś zejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...