Skocz do zawartości

Głośnik 20cm czy się opłaca ?


gawior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie HS grał sobie w przeróżnych wariantach pod piecami dysponującymi mocami 80-800W. Nie jest trudny w napędzeniu, zalecany jest jednak, z uwagi na pokaźny układ magnetyczny, piec z przyzwoitym zapleczem prądowym. W moim ostatnim konfigu grał z około 150W i raczej nie wysterowywałem go na więcej niż 1/2 zakresu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno skończyłem wygrzewać w domu mojego HS'a bo trafiła mi się nówka. Jego gra w domu jak i w aucie bardzo przypadła mi do gustu. W br potrafi nieźle zatrząść. Poza tym jest dość punktualny bez żadnego przeciągania, jest dość przyjemny w brzmieniu, a kiedy trzeba może narobić lekkiego zamieszania. Nie mam za bardzo jak sprawdzić jak gra przy wzmacniaczu rzędu 150rms, w domu mam wzmacniacz, który daje około 230 i gra to całkiem przyjemnie. Jeśli kogoś by to interesowało to mogę sprawdzić jak sobie radzi przy 110w z p400 bądź pod ps201t. Hs przypadł mi najbardziej do gustu ze wszystkiego co miałem okazje testować. Kiedyś nawet krążyła opinia i porównywanie go do hi-endu... Nie wiem czy ktoś jeszcze kojarzy jak wyglądała strona diyaudio przed modernizacją. Adres wtedy brzmiał "subwoofert17(...)" dalej nie pamiętam. Część tekstu na diyaudio została chyba zapożyczona właśnie z tamtej stronki, a ta opinia to słowa założyciela lub... współzałożyciela. Sprzedawał tam wtedy panele do subwooferów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet krążyła opinia i porównywanie go do hi-endu... Nie wiem czy ktoś jeszcze kojarzy jak wyglądała strona diyaudio przed modernizacją. Adres wtedy brzmiał "subwoofert17(...)" dalej nie pamiętam. Część tekstu na diyaudio została chyba zapożyczona właśnie z tamtej stronki, a ta opinia to słowa założyciela lub... współzałożyciela. Sprzedawał tam wtedy panele do subwooferów..

Ludzie dorobili mu metkę hi-end po tym jak wyszło, że Martin Logan użył go w swoich kolumnach(elektrostaty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...