Skocz do zawartości

Głośnik 20cm czy się opłaca ?


gawior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tylko ale:

 

właśnie u-dim i helixa - naleśniki brałem pod uwagę.

 

To raczej jest jednoznaczne,zresztą nie mój problem , ja nie zamykam się na inne firmy ;)

 

No właśnie chyba nie Twój problem, gdybym był "zamknięty" na inne firmy, to bym nawet tu się nie pytał tylko w ciemno kazał sobie wysłać paczkę z głośnikiem firmy X.

 

Co by nie nabijać sobie zbędnych postów, może ktoś ma jakieś doświadczenia w odsłuchach 8 calówek, bo info ze strony producenta potrafie sobie odczytać, tyle że mi akurat one nic nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mocy będzie/jest 150W i jej nie przybędzie, więc musi wystarczyć, po za tym to nie auto zawodnicze, więc nikt mi ilości basu oceniać nie musi :)

 

DLS raczej odpada w przedbiegach, gdyż 18l netto nie da rady zrobić, a nie sądzę aby wystarczyło mu 1/3 mniej.

 

Jeszcze go za tego DLS z klubu wyrzucą i tyle będzie ;)

 

Nie ma takich obaw :) Jest już jeden "zdrajca" i nikt go nie wyrzucił, po za tym regulamin klubu mówi jasno - przynajmniej jeden produkt należy mieć, a będzie nim minimum procek :D (może też i tweeter)

 

Dodatkowa sprawa, że to autko jest zamiast sprzedanej już KA-czki, więc ma tylko grać lepiej jak fabryka, (przez następne 6 miesięcy spędze w nim 30k km) co nie znaczy żeby ładować co popadnie aby tylko w bude się zmieściło ;) Tak jak PP50DSP spełniło moje oczekiwania i sprawowało się całkiem nieźle, jednak suba troszkę brakowało, teraz budźet podobny, więc piec jest wydajniejszy ale z używki.

 

A ile potrzebuje słynna Beta 8 ?

 

I jeszcze zauważyłem na wątku obok, przetestowany - RF P2D2-8 pracujący w 7 litrach, tak więc widze że trochę opcji jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...