Skocz do zawartości

Auto do 10tyś


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tez jestem za tym abys oblukal mazde, mialem przyjemnosc jezdzic focusami i powiem tak, dziwnie sie nim jedzie, we wnatrz te skosne linie na desce po czasie zaczynaja przyprawiac o wymioty, wogle materialy w nich uzyte sa jakies takie z chin, dodatkowo pedaly wystaja mu z podlogi jak nie wiem co strasznie dziwne wrazenie, aha i pamietaj ze te auta lubia dobrze korodowac, japonczyk to japonczyk bedziesz chcial to pojedziesz eko, jak bedziesz chcial zawsze mozesz wkrecic na wysokie obroty i poszalec troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem mazde 323P 1.4 88km akurat dobrze trafilem , zakupilem w Niemcowni , gosc kupil auto dla Laski ktora jezdzila nia na studia , autko bylo bardzo zadbane wiec mam same pozytywne odczucia co do niego jedynym minusem bylo spalanie przy mojej nodze 11 w miescie ale moja Panna robila 7-8litrow wiec jest dobrze , silniczek byl super taka pszczoleczka , fajne auto :D

Jak szukalem z dwa lata temu auta to ogladalem taka mazde - http://otomoto.pl/mazda-323-diesel-klima-C21733094.html, ladna na zewnatrz i wewnatrz , silniczki benzyna tez poczytalem ze sa proste w naprawie i wytrzymale diesle slabe ale proste jak budowa cepa. Mialem tylko jazde probna ale wywarl na mnie dobre wrazenie , nie zdecydowalem sie tylko dlatego bo szukalem kombi a to jest takie oszukane kombi , maly bagaznik ale linie nadwozia ma fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po śledzeniu tego tematu spodobały mi sie mazdy 323f :D Być może w najbliższym czasie tez będe myślał o zmianie auta i napewno jednym z tych ktorych będe szukał bedzie mazda. Jedynie co mnie odstrasza to środek, moim zdaniem taki "prosty", jak w starszych autach , bez rewelacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o 323 F w okolicach rocznika 2000 czyli tej nowej ( chyba najnowszej ) MA takie jakby karbonowe wykonczenia ? Jezeli uwazasz ze wyglada staro to moge ci zrobic foto swojej vectry wewnatrz To dopiero jest old

 

 

A tu punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ja mam w Viki climatronik wiec wyglada to o wiele lepiej niz w ostatniej 323f :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem w mojej 323P ktora jest chyba najbardziej podobna z mazd z lat 90' wygladalo to bardzo przyzwoicie , taki standart jeden duzy otwor kilka malych miejsce na 16cm w drzwiach ale z uwagi na korbke od okien nie mialem za bardzo mozliwosci wyprowadzenia wooferow przed tapicerke , no i mala glebokosc montazowa w okolicach 50mm dla woofera , ja to rozwiazalem swoim wooferem 39mm glebokosci montazowej:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jeździłeś wcześniej taką Mazdą, ja mam z taką na co dzień do czynienia (323F 99') i powiem że nigdy bym tego auta nie kupił. Zawieszenie strasznie twarde, zero komfortu jazdy ale przynajmniej się dobrze trzyma drogi. Silnik 1,5 nie zachwyca osiągami, trzeba wysoko kręcić żeby w miarę dynamicznie podróżować, spalanie średnie ok 7-8l (ktoś pisał że 2,0 16V spali max 8 litrów gazu - prawie się popłakałem ze śmiechu). Do tego psuje się jak każde inne auto a dostęp do część jest "średni" (np dostać poduszkę amortyzatora tylego graniczy z cudem, kupiłem jakiś zamiennik na allegro i się zaraz rozleciał, trzeba było na szrocie używki szukać). No i ta rdza... Ale ma też swoje plusy, przestronne i funkcjonalne wnętrze, łatwo znaleźć z dobrym wyposażeniem (klima, abs, elektryka szyb, poduszki czy nawet webasto)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie strasznie twarde, zero komfortu jazdy ale przynajmniej się dobrze trzyma drogi.

 

a tu juz kwestia gustu, dla mnie na przyklad jest ono wlasnie komfortowe bo sztywne ale jak wychaczysz dziure to nie ma zadnego dyskomfortu, ale mnie co prawda wkur**a "wariant rodzinny" zawieszenia bo jest za miekko.

 

Silnik 1,5 nie zachwyca osiągami, trzeba wysoko kręcić żeby w miarę dynamicznie podróżować

 

aczego ty sie spodziewales po japonczyku? przeciez powszechnie wiadomo ze one ida dopiero jak dostana obrotow odpowiednio. Pozatym to 1.5 ma raptem 85KM wiec nie spodziewajmy sie Bog wie jakich osiagow :) ale za to jest dosyc ekonomicznie, 8l benzyny po miescie to naprawde dobry wynik.

 

dostęp do część jest "średni"

 

Widac kwestia miasta, niedaleko mnie jest sklep z czesciami do Mazdy (oryginaly i zamienniki) i jak do tej pory nie bylo problemu z dostaniem czegokolwiek. Inna sprawa ze nie pamietam kiedy ostatnio sie cos w tym aucie zepsulo a jest juz w rodzinie dobre 5 lat. Rdzy tez nie widzialem na niej.

 

Wiec standardowo, jak sie trafi tak sie ma, plus kwestia gustu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ktoś pisał że 2,0 16V spali max 8 litrów gazu - prawie się popłakałem ze śmiechu)

 

Zapraszam na pokaz, skoro mój Stratus palił 10 litrów gazu (nie sekwencja) to Mazda w tej lekkiej budzie spali na pewno mniej więc nie wiem z czego się śmiejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...