Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w sprawie Alpine CDA-9812RB/RR


Kloch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

mam serdeczna prosbe do wszystkich forumowiczow posiadajacych to radio czyli Alpine CDA-9812RB/RR o przeslanie instrukcji POLSKIEJ do tego radyjka. Wiem ze to ta sama instrukcja co do calej serii 9812/13/15 tak wiem bylo by mi bardzo milo. Prosze rowniez tych ktorzy nie maja tego radia a sa w posiadaniu instrukcji PL.

Dzieki serdeczne i pozdrawiam.;)

 

Naprawde nikt nie jest w stanie pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponieważ mam problem z załączeniem pliku (wyskakuje błąd) wyślę Ci go na maila (poproszę o adres). Pozdrawiam.

 

O proszę, koledze wirtualny browar (chyba że tylko maila chce wyłudzić ;) ) i wrzucić na jakiegoś rapida czy cuś, żeby zostało dla potomnych ;)

 

Może kolega na jednego z moich wysłać: fantaporzeczkowa(małpeczka)gmail(kropeczka)com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to robię... zaraz zedytuje odpowiedź i dam linka jak to kolega określił "dla potomnych":

 

https://rapidshare.com/files/1557613957/instr_9812rb.rar

 

Niestety obecnie chyba trzeba się logowac do serwisu żeby ściagnąć plik, ale niemam czasu gdzie indziej umieścić bo zmykam do pracy. Koledze ancymon wysłałem na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytas to malo powiedziane! Dziekuje slicznie za pomoc!!! obejrze ja jak tylko wroce do domku.;)

Nie rozumialem do konca korekcji czasowych a w ang. wers. jest to jakos lamanym napisane. Tak czy inaczej dziekuje slicznie za pomoc koledze i Antkowi za wrzucenie na wygodna sciagarke.

Pozdrawiam i dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...