Skocz do zawartości

opinie na temat wzmacniacza Infinity 611a


damian2933
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem usłyszeć wasze opinie na temat tego wzmacniacza Infinity 611a w konfiguracji 2ohm bo w necie jakoś nie mogę nic ciekawego na jego temat znaleźć z góry dzięki za odp.

 

 

http://www.megamedia.pl/_p/18/n/wzmacniacze-infinity-ref-611a-p18249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne, konkretne, solidne wzmacniacze baaaardzo niedoceniane, porównałbym je spokojnie do wzmacniaczy RODEK z przewagą brzmienia dla infinity Bo nie dość, że sprawdzają sie na dole, duża konrtola i realna a wręcz zanizona moc, to jeszcze górne rejestry tez brzmią ciekawie i przyjemnie :)

 

Chce podkreślić po raz kolejny ze firma Infinity ogolnie jest niedoceniana i spychana na dalszy plan... Nie wiem czemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównałbym je spokojnie do wzmacniaczy RODEK z przewagą brzmienia dla infinity

Ja mam nieco odmienne zdanie na ten temat. Miałem kiedyś 6 kanałówkę z tej serii i pod subwooferem zastapił ją właśnie Rodek. Bas był dużo głębszy i bardziej miękki nie dudniący. Na przodzie zastąpił go budżetowy Phonocar Ph4800 miał dużo więcej detali i lepszą dynamikę. Ogólnie to nie są złe wzmacniacze, ale według mojego drewnianego ucha szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyslowie fajne ale sprawdziloby sie gdybys zapytal przed zakupem a nie po teraz to jest temat na zasadzie - "Jak sie jezdzi alfa romeo bo nie wiem co myslec o swoim samochodzie"

 

Niestety jedni zanim sie zarejestruja czytaja miesiacami forum , a pozniej udzielaja sie tylko wtedy gdy maja wazne pytanie lub zdobili juz jakies doswiadczenie a inni rejestruja sie po to zeby pochwalic swoim zakupem.

 

Powiedz co ci przyjdzie z tego ze teraz powiem ze twoj wzmak nie gra i jest zwyklym syfem sprzedawanym w hipermarkecie ? Przestanie ci sie podobac jak gra ?

 

Dla mnie bez sensu i raczej temat dobry do KOSZA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postow nie musze nabijac bo jak widzisz mam ich duzo :D :D :D Juz sobie ponabijalem takimi dyskusjami :D Moze tez zalorze tamat jak gra moje radio to bede mial jeszcze kilka kolejnych :D

 

Jestes tu nowy i nie brales udzialu w sprzataniu forum z bezsensownych tematow zakladanych przez ludzi takich jak ty , ktore to obciazaly serwer. Pytania o sprzet ktory juz sie posiada nic nie wnosza , inaczej gdyby twoj temat byl pod tytulem " Subiektywna recenzja wzmaka X "

 

 

to jak chcesz możesz wywalić

 

Nie jestem tu od tego ;)

 

 

za takie wypowiedzi to ja dziękuje

 

 

Prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zeby nie bylo of topa , wzmaka infinity 611A jest kiepskim wzmakiem , grajacym bez wyrazu i malo detalicnie , jego moc nic nie wnosi do gry jest na papierku i dobrze wyglada. Wzmaka jakos tam sobie radzi w przedziale 200-300zl jezeli chodzi o uzywki ale powyzej tego przedzialu jest kiepskim wyborem , ewentualnie nadaje sie do zasilenia suba tam nie sl;uchac tak bardzo jego wad. JA bym go nie zamopntowal u siebie bo mam wieksze wymagania nawet w budzet lidze.

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zeby nie bylo of topa , wzmaka infinity 611A jest kiepskim wzmakiem , grajacym bez wyrazu i malo detalicnie , jego moc nic nie wnosi do gry jest na papierku i dobrze wyglada. Wzmaka jakos tam sobie radzi w przedziale 200-300zl jezeli chodzi o uzywki ale powyzej tego przedzialu jest kiepskim wyborem , ewentualnie nadaje sie do zasilenia wooferow lub suba tam nie sl;uchac tak bardzo jego wad. JA bym go nie zamopntowal u siebie bo mam wieksze wymagania nawet w budzet lidze.

 

pozdrawiam :D

 

dobre sobie czekam na innych a panu już dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś tego wzmaka za 100zł. Zainstalowałem, posłuchałem i wymontowałem czym prędzej. Beznadzieja. Na Allegro nikt nie chciał kupić, więc po 5 wystawieniach i straconych na prowizji pieniądzach wyrzuciłem go do śmieci.

 

Co teraz z nim zrobisz Damianie? Myślę, że On juz zaczyna Ci gorzej brzmieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie udało mi się go dorwać w wręcz idealnej cenie

 

Czyli jakiej? ;D

Co teraz z nim zrobisz Damianie? Myślę, że On juz zaczyna Ci gorzej brzmieć ;)

 

Dobre sobie.. :lol:

 

 

Co do tematu to nie słyszałem nigdzie opinii na temat tego wzmacniacza, jak i innych Infinity, więc chyba nie jest zbyt godny uwagi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fajnie zeście znów nawalili na firme Infinity :) część specjalnie widze napisane by pokazać "jak ważna jest opinia kogoś"...

 

Ale tak po za tym wlasnie po częsci mnie to denerwuje, ze wiele osób go nie słuchało a OCENIA... Na suba i woofery bdb na tweetery neutralnie (7540a np. o tym pisze) 611a na suba jak najbardzej, bdb kontrola, w niczym jakoś nie ustępuje "forumowym hitom" ;)

 

ale to tylko moje zdanie :) pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanders , dobrze że wyedytowałeś podłączenie go pod woofery :P

 

temat bez większego sensu, gdyż został założony po zakupie.

 

wzmak choćby ze względu na sporą moc wart pieniędzy za które został kupiony.

 

równanie go z śmieciami mija się z celem,.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy widzi ze opinie to szydera , a problem lezy w czyms innym.

 

Niech sie koledze podoba jak gra ten infinity a nawet niech zalorzy temat pochwalny na jego czesc i tak samo niech pyta przed zakupem o opinie , ale na litosc boska po co zasmiecac forum tematem co ktos mysli o jego wzmaku , ma to niech sobie robi nawalanke w aucie nim i luz , albo niech wyrazi swoja opinie a jak narazie to tego tu nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak po za tym wlasnie po częsci mnie to denerwuje, ze wiele osób go nie słuchało a OCENIA

Przecież widzisz że się ewidentnie nabijam: "Ej, podoba Wam się moja żona, bo nie wiem czy się z nią rozwieść..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co teraz z nim zrobisz Damianie? Myślę, że On juz zaczyna Ci gorzej brzmieć ;)

 

:przestraszony::lol:

Piękna riposta :)

 

 

równanie go z śmieciami mija się z celem,.,

 

Zależy jak na to patrzeć. Mój znajomy ma to coś u siebie (tyle że 4 kanały) w e39 i jakoś mu to tam plumka. Ciężko mówić o kontroli czy coś, bo ma to jakoś dziwnie pospinane (mówił mi coś 2,5 ohm czy jakoś tak), zasila tym czymś przód, tył, suba. Generalnie, lepiej wydałbym pieniądze na miejscu kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...