Skocz do zawartości

Morel Elite 6 3way JL Audio 300v4 jaki wzmacniacz


racingmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem zestaw Morel Elite 6 3 way i mam pytanko odnośnie wzmacniacza pod ten zestaw posiadam dwa Jl AUDIO 300v4 i 300v2 i co myślicie o tym jakbym srednie i wysokie tony podłączył pod 300v2 a 300v4 zmostkować i pod woofery a może w zupełności wystarczy 300v4 pod ten zestaw?? czy np. lepszym rozwiązaniem byłoby sprzedać któryś z tych dwóch i dokupienie innego wzmacniacza???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że najlepiej byłoby potestować ale nie mam jak musze czekać z tydzien na słypki, i w sumie instalacje musze dokończyć bo miałem wcześniej tego jl 300v4 podpiętego pod morele ovation 6 i było nawet całkiem przyjemnie, radyjko mam alpine cda117ri. I co myślicie o tym zestawie elite wystarczy jl 300v4?? bo mam jeszcze 300v2 i nie wiem czy któregoś nie sprzedać wzmacniacza i kupić cos innego przez ten czas jak i tak mi nic nie gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... to jest INDYWIDUALNA kwestia jak co w jakim aucie bedzie grać... nawet jak ktoś zna klocki jakieś na pamieć, wystarczy troche przestawić choćby "gaina" coś pokombinować z ustawieniami i zestaw moze grać nie do poznania... jak masz juz takie klocki to podłączaj, to nie są magnaty czy buszmeny i tu juz gra bedzie zalezała od CIEBIE w 75%.

 

Nie ma sensu sie pytać co gdyby... bo jeszcze przy tym poziomie dochodzi znów INDYWIDUALNA kwestia gustu.

 

To już nie jest pytanie ogólnikowe mające mniej wiecej Cie nakierować mniej wiecej w czym masz szukać. To nie coś w formie - słucham rocka jaki zestaw na przód HSK czy R6A...

 

PODEPNIJ SPRAWDZ... bo NIKT tego nie wie :P (chyba ze są tu jakieś wróżki na forum ;) )

 

Poczekaj ten tydzien :) trudno nie bądz w gorącej wodzie... bo jak ktoś powie Ci z forum ze najlepiej to blaupunkta gta 280 kupić pod nie to co? Kupisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...