Skocz do zawartości

Ciekawe radio z optykiem i mp3


coobah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Znacie jakies propozycje radyjek z obsluga mp3, 2 parami RCA i optykiem?

 

Gdyby na rca byly filtry HPf na przod i LPF na suba wcale nie byloby zle :)

 

Cena najlepiej jak najnizsza ale to na razie luzny temat - nie spieszy sie wiec propozycje moga byc rozne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy z tańszych (aczkolwiek niekoniecznie, zależy od stanu) to Alpine 7944.

Ma 3x RCA i optyka, jak z filtrami to nie mam pojęcia, przed kupnem zawsze odstraszało mnie to że ma problemy z "kopiami zapasowymi" choć ponoć wymiana lasera pomaga.

 

Albo kupić jakiekolwiek radio które ma to wszystko oprócz toslinka i sobie go wyprowadzić, jest paru ludzi którzy pewnie by się tego podjęli, tylko najpierw trzeba pogadać z nimi bo z tego co się orientuje nie z każdego radyjka jest łatwo wyprowadzić optyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 7998 (2 sztuki) i kazda z powodu wieku niedomagala (winda/wypalony wyswietlacz).

 

 

Mialem 7944 - fajne toto, filtrow nie ma, ale ma sterowanie subem. Niestety nie ma mp3 i nawet dolozenie zmieniarki niewiele pomaga bo radio nie obsluguje folderow - trzeba czasem sie przeklikac przez 148 utworow w lewo lub w prawo.

 

CD-R'y niektore czyta, ale nawet jak czyta to mieli i mieli zanim ruszy z kolejnym utworem - nie moglem patrzec jak sie "meczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVA-7996R ma podstawowe filtry HPF/LPF i to o raczej ograniczonych możliwościach (80/100/120Hz). Poza tym 6xRCA, oczywiście Toslink, "nieszczęsne" mp3 i opóźnienia w 4 kanałach + opóźnienie całości względem suba.

Skądinąd - nawet bez zewnętrznego proca - wcale zacnie grająca jednostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie akcja jest taka, ze pierwszy raz chcialbym (jak w koncu montaz ogarne) zrobic system (2way) na pasywce (oczywiscie zwrotki dac komus obeznanemu do zrobienia).

 

Ale jesli sprawa "sie rypnie" lub poprostu efekt mi sie nie spodoba zacieram raczki (jednak chyba powrot do 3way) na ktoregos z DSP od Helixa.

 

MP3 chce miec bo niestety wiekszosc muzyki, ktora lubie (ogolnie "nieumcykowata" elektronika, ale glownie DnB, Dubstep itp.) wydawana jest na czarnych plytach lub w postaci elektronicznej dystrybucji MP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP3 chce miec bo niestety wiekszosc muzyki, ktora lubie (ogolnie "nieumcykowata" elektronika, ale glownie DnB, Dubstep itp.) wydawana jest na czarnych plytach lub w postaci elektronicznej dystrybucji MP3.

 

Dobrzy koneserzy szukaja tak długo az znajda cos naprawde w dobrym stanie..

Ja-jesli nie znajde tego w godzine-to znaczy ze nie ma w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...