Skocz do zawartości

Zestaw 2-way do 3400zl


hiszpan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

Mam niestety maly dylemat w doborze przodu do auta i chce zwrocic sie do was z pomoca.

Budzet to okolo 3400zl

Auto to astra 2

 

Na poczatku myslalem nad UP36 w 3-way, ale na razie bedzie tylko jeden piec i najprawdopodobniej DLS A5 wiec wrzucilem na luzik z 3-way. Mysle dosc intensywnie nad DLS Iridium 6.2 lub Grand Zero 1650X. Dodam ze jednostka to Pionek p88rs.

 

Bede wdzieczny za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.... A ktorych bedziesz w stanie posluchac ? Czy tak na slowo wydasz te 3k zł ?

 

p.s Z twojego postu nic absolutie nie wynika , nie podajesz kompletnie zadnych wymagan wiec popatrz sobie w necie jakie sa zestawy w granicach twojego budzetu i wybierz ladniejszy bo chyba tego szukasz, a przynajmniej nie definiujesz swoich wymagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz idioty przed soba.

można odnieść takie wrażenie , pozatym troszkę stonuj swoje wypowiedzi bo nic z nich nie wynika . Nie umieściłeś ważnych informacji . Na jakim sprzęcie słuchałeśdo tej pory i czy słyszałeś któryś z w/w zestawów , czy auto jest przygotowane , dlaczego chcesz kupić 3 kanałowy piec do zestawu na który pasywnie potrzebujesz 2 kanały , czy w zestawie będzie subbas i tym podobne rzeczy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka instrumentalna. Nie szukam sprzetu do lupania. Ma grac czysto i naturalnie. A texty typu ladniejszy zachowaj dla kolegow z podworka, nie chcesz pomoc to nie pisz nic najlepiej bo nie masz idioty przed soba.

 

 

Przed chwila tak nie myślałem ale po tej wypowiedzi juz zaczynam odnosic takie wrazenie...

 

Takie teksty bede kierowal do ciebie z pelna premedytacja do momentu az nie zaczniesz szanowac czyjegos czasu , maszproblem zeby poczytac a przedewszystkim posluchac to opisuj z laski swojej dokladnie swoje wymagania zeby nie trzeba bylo marnowac lakieru na klawiaturze dla ciebie bo jak widac nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila tak nie myślałem ale po tej wypowiedzi juz zaczynam odnosic takie wrazenie...

 

Takie teksty bede kierowal do ciebie z pelna premedytacja do momentu az nie zaczniesz szanowac czyjegos czasu , maszproblem zeby poczytac a przedewszystkim posluchac to opisuj z laski swojej dokladnie swoje wymagania zeby nie trzeba bylo marnowac lakieru na klawiaturze dla ciebie bo jak widac nie warto.

 

Wiec nie marnuj tego cennego czasu i nie zabieraj wiecej glosu, moze ktos inny podejdzie do mojej prosby z wieksza powaga.

 

bury22 tak bedzie basik, ale nie wybralem jeszcze nic konkretnego, bardziej skupiam sie na przodzie w tej chwili, ostatnia stycznosc ze sprzetem mialem na zawodach sound off w Poznaniu na malcie chyba w 2006-2007 roku, od tamtej pory do dzis bylem w innym swiecie, slucham troszke zestawow, ale jestem generalnie do tylu w temacie, moze cudu za te pieniadze nie kupie ale chcial bym wydac te pieniazki rosadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bardziej się tu wysilają i rozpisują w tematach o wyborze zestawu za 500zł.

 

Bo zestawów do 1k jest dużo i można usłyszeć co najmniej kilka na jakimkolwiek spocie i wtedy ludzie już wiedzą co z czym w miarę dobrze zagra bo słuchali pod różnymi klockami i można się wypowiedzieć, a w razie jakby się coś jednak nie spodobało to większego problemu z odsprzedażą takiego zestawu bez znacznej straty raczej nie będzie.

 

Ja tam go podziwiam za odwagę, bo ma 3400zł i pyta się na forum na co w ciemno na co je wydać...

 

Odłóż te 400zł na paliwo, pojeździj na spoty, posłuchaj i gwarantuje Ci ze dużo mniejsze ryzyko poniesiesz kupując zestaw który słyszałeś i Ci się podobał niż kupując zestaw który ktoś Ci doradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet niezły (z piecykiem tym bardziej). Warto tak jak napisano, część kasy odżałować na jeżdżenie a nawet na instalacje w jakimś zakładzie. Napisz skąd jesteś. Na pewno ktoś będzie z okolicy i będzie mógł polecić jakiegoś montażystę.

 

A jak chcesz samemu zamontować (i mieć frajdę) to wpadnij na jakiegoś spota czy też do zakładu car audio.

 

Za duże pieniądze, żeby wydawać jest na czyjeś słowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie AS'a HX 165 Phase albo Dego Master?

sanders156 ma rację, podałeś "zero" konkretów a jak ktoś się wysilił i zwrócił uwagę to zaraz z "pięściami"...

To mają być używki? Nówki? 3400 to ze wzmakiem? itd itd itd...

Wbrew pozorom 3400 to nie jest wcale tak dużo... jeżeli chce się nowe rzeczy...

Ja wydałem dużo więcej niż ten budżet a nie mam zacnych klocków bo uparłem się na nowe rzeczy.. Teraz wiem jaki to był błąd. I dzięki temu "nauczyłem" się kupować używki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem okolo 3400zl, moge dac mniej lub wiecej o te 300zl, podalem ile moge przeznaczyc na glosniki.

Tak ja wiem wszyscy macie racje auto rozgrzebane a ja teraz w zime bede latal na spoty zeby odsluchy robic. Apeluje do waszej inteligencji.

Dobrze widze ze szkoda waszego i mojego czasu, postow jest juz kilka i nadal zadnych konkretnych podpowiedzi, ale za to juz dostalem kilka ofert uzywek. Wszystkim wam bardzo dziekuje za oferty, al;e nie chce UZYWANEGO sprzetu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja wiem wszyscy macie racje auto rozgrzebane a ja teraz w zime bede latal na spoty zeby odsluchy robic. Apeluje do waszej inteligencji.

Inteligencji powiadasz... coś mi się zdaje, że odpowiedzi w tym temacie nie bardzo Ci "leża" ale nie zmienia to faktu, że przed wyborem sprzętu w budżecie jaki podałeś odsłuch jest wskazany, niezależnie od tego czy Ci się to podoba czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal google wpisz zestaw 2way max 3400zł i kup z pierwszego wyniku, da to tyle samo co nasza jakakolwiek pomoc.

 

Możesz wydać nawet 10k na głośniki i będą to najwyższej klasy przetworniki ale w podpięciu z kiepskim lub źle dobranym piecem zagrają jak zestaw za 300zł z tesco.

Osobiście przewaliłem przez swoje auto większość tych "hiend" głośników i w efekcie zamontowałem najtańsze z odsłuchiwanych, a dopiero zmiana pieca wykazała w czym problem.

Dodatkowo co da nasza pomoc.... kilku ludzi za to co mógłbym napisać o jednych głośnikach moglo by mnie zlinczować, wg nich to najlepszy zestaw na świecie, a u mnie w aucie wytrwał 2 tygodnie, i były to najgorsze 2 tygodnie, tak więc przy kwocie powyżej ileś tam $$$ porady on-line nie za wiele się zdadzą, a odsłuch jak najbardziej, tak więc Twoje podejście do tematu jest lekko mówiąc półśmieszne.

 

Chcesz dobry zestaw do 3400zł ? mój typ to 6,1 + nox28 tylko zasil to dobrze i zamontuj poprawnie..... bo to wg mnie gra poprawnie i mieści się w wymaganiach cenowych, wg. Ciebie mnie nie interesuje, przecież chcesz tylko sprawdzone przez kogoś typy i aby się w budżecie 3400zł mieściły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wy sluchaliscie i jestescie na bierzaco. ja mialem przerwe od CA okolo 4 lat i jestem w plecy ze sprzetem wiec pytam was, a zamiast konkretnych typow jakis madrus pisze mi "kup ladniejszy" no to rece mi opadaja. Nie potrzeba mi opini od madrusiow co wszystkie rozumy pozjadali, tylko opini ludzi ktorzy posluchali to i owo. Napisalem wam jakimi pieniedzmi dysponuje co nie oznacza ze musze tyle wydac, jak wydam mniej to nawet lepiej bedzie na inne graty. Piec prawdopodobnie bedzie DLS A5 jak napisalem wyzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie jesteś w stanie przetworzyć tej informacji pisanej najpierw między wierszami następnie w prost ... iż to że przetwornik gra u kogoś na takim a nie innym poziomie nie znaczy to iż zagra to u ciebie na tym samym ... różnica będzie polegać na akustyce autka, pieca, jednostki i innych aspektów CA

A ilu użytkowników tyle będziesz miał podanych klocków i co wybierzesz ?? pozycje najczęściej powtarzające się ??

 

 

Może zamiast go prosić aby na spota przyjechał (jak nie masz auta - przyjedz autobusem).Albo Spot przyjedzie do Ciebie ... razem ze wszystkimi klockami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan , może zacznijmy od tego skąd jesteś , bo wielce prawdopodobne że tuż za rogiem mieszka osoba która ma na pokładzie (nierozdłubanego) auta klocki do odsłuchu .

 

podoba mi się pytanie, skąd jesteś???????? a potem odpowiedź:

 

Ale to wy sluchaliscie i jestescie na bierzaco. ja mialem przerwe od CA okolo 4 lat i jestem w plecy ze sprzetem wiec pytam was, a zamiast konkretnych typow jakis madrus pisze mi "kup ladniejszy" no to rece mi opadaja. Nie potrzeba mi opini od madrusiow co wszystkie rozumy pozjadali, tylko opini ludzi ktorzy posluchali to i owo. Napisalem wam jakimi pieniedzmi dysponuje co nie oznacza ze musze tyle wydac, jak wydam mniej to nawet lepiej bedzie na inne graty. Piec prawdopodobnie bedzie DLS A5 jak napisalem wyzej.

 

Ty o niebie my o chlebie...

 

Do tego chcesz się opierać na opiniach i racjach forumowiczów, a racja jest jak dupa każdy ma swoją. Jeden powie Revelatory świetne, drugi, powie wsadź Iridium, inny supremo, wybierzesz coś z tego?? na przysłowiową "gębę" forumowicza?? potem będziesz mógł miec pretensje tylko do siebie, a nie do tego wg. której rady skorzystałeś. Tyle ode mnie.....

aha skąd jesteś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie inne pytanie. Jaki zestaw Ci się najbardziej podobał 4 lata temu? TAKI KUP. Myślisz, że jakaś rewolucja przyszła? Zasady ciągle te same i bardzo możliwe, że sprzęt który Ci się podobał jest ciągle na rynku..

 

A żeby nie było bez propozycji to Helix RS6.3:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...