Skocz do zawartości

Ktos zaufany do ekspertyzy i naprawy radia


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szukam kogos kto zajmie sie ekspertyza usterki mojego radia Clariona DXZ948 ( nie czyta plyt , cos lekko strzela przy wciaganiu plyty , ERROR 6 ) , zmieniarka clarion 655tz ( plyty czyta raz na moze 10 prob wlaczenia , ERROR 6 ) , Chce uczciwa osobe ktorej nie bede sie bal wyslac sprzetu , ktora jest sprawdzona i nie bedzie wymyslac kolejnych usterek i naciagac ceny. Kogo polecicie ? Moze byc osoba z Poznania lub drugiego konca polski byle radio nie bylo robione dobrze i szybko a nie w miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam kogos kto zajmie sie ekspertyza usterki mojego radia Clariona DXZ948 ( nie czyta plyt , cos lekko strzela przy wciaganiu plyty , ERROR 6 ) , zmieniarka clarion 655tz ( plyty czyta raz na moze 10 prob wlaczenia , ERROR 6 ) , Chce uczciwa osobe ktorej nie bede sie bal wyslac sprzetu , ktora jest sprawdzona i nie bedzie wymyslac kolejnych usterek i naciagac ceny. Kogo polecicie ? Moze byc osoba z Poznania lub drugiego konca polski byle radio nie bylo robione dobrze i szybko a nie w miesiac.

 

 

Kolego niestety z naprawami radia jest rożnie gdyż jeżeli wina jest lasera często jest problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu a jeżeli jeszcze mówisz ze coś strzela przy wciąganiu płyty to nie wróży szybka naprawa ja ma zaufanego elektronika który zajmuje się takimi przypadkami, ale nie chce Ci obiecywać, ze to będzie trwało tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.strefacaraudio.pl/topic/18999-gdzie-naprawic-wzmak-w-poznaniu/page__p__187865#entry187865

W tym temacie tbrek podrzucił pewną opcję :)

Na PW mogę Tobie wysłać nr tel. tej firmy.

Też mam dla nich kilka spraw (m.in dxz948), ale czasu wolnego brak, żeby podjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.strefacar...865#entry187865

W tym temacie tbrek podrzucił pewną opcję

Na PW mogę Tobie wysłać nr tel. tej firmy.

Też mam dla nich kilka spraw (m.in dxz948), ale czasu wolnego brak, żeby podjechać...

 

 

Faktycznie , dzieki za podpowiedz skocze do nich jak tylko dojedzie drugie radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...