Skocz do zawartości

wzmacniacz pod dublet Ground Zero GZRW-30SPL


Młody01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie oto problem -->

kolega ma merca okulara, 5 dni temu nagadał mu ,, taki baran'' że głośnik Ground Zero GZRW-30SPL to najlepsze cudo świata, więc ten żeby było głośno kupił z allegro dublet tego za 1300 zł!!! i chce to teraz napędzić (nie wiem po co to kupił ale skoro kupił to trudno) Jaki wzmak do tego dubleta proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diameter: 30 cm / 12"

power handling: 1.000 W

impedance: 2 x 2 ohm

voice coil: 63 mm / 2.5"

excursion: X max. 20 mm / 0.9"

resonance frequency: FS 33 Hz

SPL: 92 dB

 

No dokladnie w 1 lub 4ohm a dwie sztuki jak zepniesz ? W 0,5 lub 2ohm , TAK ?

 

Chyba ze chcesz szukac 4 knalowki i dwoma mostkami po 4ohm je zasilac :D Koszy ciekawy...

Lub 0,5ohm wzmak stabilny w 0,5ohm i granie na codzien no nie wiem czy to madre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wystarczy bo taki dwa tluczki na codzien to jest dla mnie nie zrozumiale, i tak i tak bedzie wiecej zamieszania niz grania a wszystko jeszcze jest kwestia funduszy ktore tu nie sa podane i idac takim tokiem rozumowania - ile za glosniki tyle na wzmaka to mozna poszukac czegos ambitniejszego a jezeli kolega wydaje 1300zl na glosniki a pozniej chce za 300-400zl je zasilic to niech kupi co kolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega to ma chorą głowę że kupił te (dla mnie śmieci)... A na wzmaka przeznacza też około 1000zł, ale mojego blaupunkta myślałem mu zapodać za połowę tej sumy. mógłbym go w sumie nawet podłączyć zobaczyć jak to gra. Ale dlatego pierw zapytałem by niepotrzebnie się nie narobić.

 

Młody... Ile razy przekrecisz jeszcze mój nick? :D

 

:D a ile razy już to zrobiłem bo chyba dużo :D próbowałem go nakłonić żeby to sprzedał w ciorty a kupił te twoje 2 atlasy :P Ale się uparł że chce GZ (nawet na szybie nakleił naklejkę Ground Zero) -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz temat na gieldzie minimum 1,5kw w 2ohm cena do 1000zl ;) Albo poszukkaj co jest na allegro bo dawanie tutaj propozycji wydumanych i nie realnych jest bez sensu bo i tak przykladowego wzmaka kolega nie kupi przez polroku ;) Jak znajdziesz cos na allegro o podanych parametrach pisz w tym temacie to sie poduma chyba ze chcesz zebysmy szukali za ciebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego plany są chore (jak na razie) nasłuchał się takiego bajkopisarza i próbuję osiągnąć coś z niczego... Tak samo mu mówię, że z kąd on weźmie prąd na zasilenie tego to on odpowiada że kupi kondensator 16 faradów... to mu tłumaczę że kondek to nie akumulator... aj.. śmieszny gość jest :P Ja mu rzuciłem pomysłem by zrobił 2 skrzynie Coś wyklecili byśmy 1 na allegro opchnąć a 2 gą porządnie zasilić i zrobić... i na tym chyba stanie :)kable ja mu rzuciłem hasłem 35mm2 (on do akumulatora ma 1,5m bo w mercu ma aku z tyłu pod siedzeniami) a ktoś mu nagadał że musi mieć 100mm2 no przewróciłem się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach zakupi akumulator 120 ah żelowy więc to powinno pomóc

 

Tak? a na jak dlugo? co to za auto w ogole? jaki ma altek? nie sztuka jest wsadzic kilka akumulatorow do auta, sztuka jest stworzenie im odpowiednich warunkow pracy (czyt. wydajny alternator ktory doladuje te akumulatory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...