Skocz do zawartości

Audio do Skody Fabi/Audi A4 B7 nowicjusz


drabina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy w temacie car audio i nie bardzo się orientuję co powinienem zamontować do sojej Skody Fabi 1. W niedługim czasie (jakieś pół roku) zmieniam auto na Audi A4 B7 lub A3. Stąd też moje pytanie jaki sprzęt wybrać żeby pasował do jednego i drugiego auta. Z tego co wiem w Fabi są głośniki 16stki a w Audi 13stki. Do wydania mam 1.5 tys. Prosiłbym o doradzenie co wybrać i jakich firm i jakie modele. Głośniki, subwoofer, wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi masz 16stki, a nie 13stki. Na forum a4 w dziale car audio masz kilka fajnych instalacji + wszystko dokładnie opisane.pozdr.

W takim razie zle mi powiedzieli w sklepie z car audio.

Czyli rozumiem, ze nie powinno byc przeszkod z przekladaniem.

 

 

Co do wygluszen to nei planujue sie w to bawic w fabii. Poprostu przeloze sobie to w jeden dzien do audika i tyle a w audiku bede sie bawil. A skompletowac chce wszystko teraz z racji tego ze to ma byc prezent (dla mnie), a wiec wole wszytsko za jednym zamachem. Tylko nie wiem do konca jaki sprzet. mozecie cos polecic ( 2 glosniki 16, wzmacniacz i suboofer + okablowanie) i wszytsko w granicach 1,5 tys +/-100zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu, nawet jak tam wpakujesz super głośniki to bez odpowiednio przygotowanych drzwi to jakiś super rarytasów z tego nie będzie i już

Ale coś mu będzie grać, dopóki nie kupi Audi. To prezent, którego za pół roku już mu nikt nie zrobi. Ogarniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu, nawet jak tam wpakujesz super głośniki to bez odpowiednio przygotowanych drzwi to jakiś super rarytasów z tego nie będzie i już

 

Ale z pewnoscia bedzie lepiej niz teraz, a to bedzie tylko przejsciowo. Teraz mam naprawde kaszane, a wiec chce te pol roku syzbciej miec jakies fajneijsze audio : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam naprawde kaszane...

Mam obawy, że "kaszana" jednak zostanie i z "fajniejszego audio" raczej nie będzie. Dlaczego? Napotkasz problemy, inne niż masz w chwili obecnej. Jeden dzień na montaż... no cóż, próbuj. Skoro ma to być prezent, to może tylko sam jakiś zestaw głośnikowy z przedziału 1200-1700pln do fabiana, a w audi już rzeźba drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy, że "kaszana" jednak zostanie i z "fajniejszego audio" raczej nie będzie. Dlaczego? Napotkasz problemy, inne niż masz w chwili obecnej. Jeden dzień na montaż... no cóż, próbuj. Skoro ma to być prezent, to może tylko sam jakiś zestaw głośnikowy z przedziału 1200-1700pln do fabiana, a w audi już rzeźba drzwi.

a to od fabi do audika juz nie beda pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toć mówiłem żebyś zobaczył jaka rzeźba jest w tych audikach.

 

Ale lenistwo jak widać postępuje.

Probuje cos rozszyfrowac. Jednak to jest napisane takim jezykiem, ze naprawde nie wiele jestem w stanie zrozumiec. Dlatego licze na konkretna pomoc tyczaca sie konkretnie mojego problemu.

Co do przekladania audio to niech to trwa nawet tydzien, wazne zeby sie dalo bez dodatkowych kosztow : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przekladania audio to niech to trwa nawet tydzien

Hehe... Ja swoje auto robię od czerwca i daję sobie jeszcze czas do... kolejnego czerwca :D

 

No toć mówiłem żebyś zobaczył jaka rzeźba jest w tych audikach.

W B7 takiej tragedii nie ma. Kilka dziur mniejszych jest do zaślepienia, ale to nie "anty-CA-B5".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probuje cos rozszyfrowac. Jednak to jest napisane takim jezykiem, ze naprawde nie wiele jestem w stanie zrozumiec. Dlatego licze na konkretna pomoc tyczaca sie konkretnie mojego problemu.

Co do przekladania audio to niech to trwa nawet tydzien, wazne zeby sie dalo bez dodatkowych kosztow : )

 

Twoje jest napisane czysto i klarownie.

 

Pewnie masz jakąś przypadłość która blokuje poprawne pisanie i wyrażanie się?

 

To może jeszcze raz poszukaj w instalacjach jak i co jest robione.

 

To jest dobre ważne żeby sie sało bez dodatkowych kosztów :zakrecony:

 

Czy może jeszcze raz drukowanymi literami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowy w temacie car audio i nie bardzo się orientuję co powinienem zamontować do sojej Skody Fabi 1. W niedługim czasie (jakieś pół roku) zmieniam auto na Audi A4 B7 lub A3. Stąd też moje pytanie jaki sprzęt wybrać żeby pasował do jednego i drugiego auta. Z tego co wiem w Fabi są głośniki 16stki a w Audi 13stki. Do wydania mam 1.5 tys. Prosiłbym o doradzenie co wybrać i jakich firm i jakie modele. Głośniki, subwoofer, wzmacniacz.

 

 

Jak jesteś nowy, a chcesz coś sensownego zrobić sam to musisz nabyć wiedzę jak to zrobić - chyba normalne .. Nikt tu nie napisze dla Ciebie książki..

 

 

Chcesz głośniki na przód pod wzmacniaczem czy radiem? Radio ma pozostać fabryczne?

 

Masz jakiś sklep/warsztat CA w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje jest napisane czysto i klarownie.

 

Pewnie masz jakąś przypadłość która blokuje poprawne pisanie i wyrażanie się?

 

To może jeszcze raz poszukaj w instalacjach jak i co jest robione.

 

To jest dobre ważne żeby sie sało bez dodatkowych kosztów :zakrecony:

 

Czy może jeszcze raz drukowanymi literami?

 

Dawaj jeszcze raz drukowanymi. "dzięki za pomoc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...