Skocz do zawartości

axton impact c500x4 wyłącza sie:/ pomocy!!


maxxxior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam taki wzmak jak w temacie

i mam problem

jak mam na nim level na 3/4 i na radiu dam ok43 w skali do 60 to wzmak sie wyłącza

głosniki pod niego podpiete to PB L-6c

czasami jest tak ze graja same syki od tych PB

kable zasilajace to Dietz 20mm2 bezspiecznik 60A

 

co to moze byc??

a czy kondensator rozwiązał by sprawe??

 

pomocy!!

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz zbyt duże spadki napięcia, ale przy tych kablach nie powinno to występować, bo szczerze mówiąc to 10mm^2 w zupełności powinny wystarczyć. Możesz sprawdź połączenia, czy dobrze jest dokręcona masa, albo plus do aku, bo może nie stykać całą powierzchnią i w efekcie przepustowość kabla będzie dużo mniejsza niż z 20mm^2, jest za mało prądu i się wyłancza.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jest tak ze graja same syki od tych PB

Za wszystko może być odpowiedziałny zły montaż głośników, napisz jak je masz zamontowane, jak podpięte?

Może gdzieś przy nich się rozłączają kabelki i gdzieś zwierają do masy.

Generalnie sprawdź całą instalacjię począwszy od zasilanie wzmacniacza aż do głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...a jednak to pomyłka z tym syczkiem.bo mam pod samo radio podłaczone tylnie głosniki w półce i syczki to grały fabryczne w drzwiach a nie te od PB.i z kabl;ami tez nic nie moze byc nie tak,poniewaz jak podłacze zamiast tych PB te JBL w półce to tez sie wyłacza:/:szok:

zasilanie sprawdziłem wszystko jest moim zdaniem ok.nie wiem co moze byc...:/czekam na odp od k@mila,bbartasswlkp kiedys mial podobny problem z takim wzmakiem tylko ze jemu sie wylaczal juz przy vol 10 na radiu i dał do axala i mu to zrobili

 

[ Dodano: 2008-09-06, 13:42 ]

a jak myslicie,kondensator by rozwiązał ten problem??moze podjade na mireckiego albo na kopernika do audiomaxa i zobaczył czy kondek cos z tym zrobi jak myslicie??

 

[ Dodano: 2008-09-06, 13:42 ]

heh sorki za te sklepy ale pomylily mi sie fora i myslalem ze to z mojego miasta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...