Skocz do zawartości

Wzmacniacz i ładowanie


metius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam pytania i kilka ich będzie, więc biorę się do rzeczy :

 

Ze względu że zmieniłem samochodzik ( Alfa Romeo GT altek z tego co wiem 110A ), chcę zając się w nim sprzętem car-audio ;) . Mój budżet to około 3000zł ( może być większy ale nie chce wywalać mega pieniędzy naraz ). Chciałbym zakupić dobry wzmacniacz, który był by podpięty prawdopodobnie pod Helona 15 ( takie plany ). Z tego co się orientuje to jednym z dobrych wyborów był by np. Orion 2500D ( raczej używka ), myślałem także o BXI-6000D ale budżet nie puszcza na nowy ( 2800zł ) :( do tego zakup akumulatora żelowego w bagażniku ( chciał bym jednak zrobić odcięcie wyłącznikiem , tak aby wzmacniacz z subem działał tylko wtedy kiedy chcę ). np. stingera, hollywood. Kable minimum 50mm2 od jednego wzmacniacza do drugiego, a do wzmacniacza np. 2x35mm2.

Tak się zastanawiam czy od alternatora do akumulatora także wymienić kabel :/ i czy on wystarczy ( aby można było pograć tak z kilka minut ).

 

W wcześniejszym aucie miałem Yakuze i R.F. ,a wzmaka carpowera i było mało ;)

 

Chcę się zdecydować :) ponieważ kiedy zainwestuje już pieniądze to mi rodzinka nie będzie odradzać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie mam następujące pytanie - czy to możliwe, żeby upalić regulator i mostek prostowniczy w alternatorze 100A wzmacniaczem CP 4/400 z alpine swe 1243e na końcówkach? Czy mam takiego pecha, że w ciągu 1,5 roku 2x w/w elementy musiałem wymieniać :zakrecony: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...