Skocz do zawartości

Pilna naprawa RE se12d4


bassdriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takiego samego RE i w moim zawieszenie było uszkodzone jak go kupiłem. Passat napisał mi wprost, że części zamienne są niedostępne, więc zaryzykowałem i skleiłem KLEJEM DO SZYB. Jak pewnie wiecie jest bardzo mocny i elastyczny, (nawet kolor ładnie pasuje). Głośnik gra już jakiś czas u mnie i klejenie jest naprawdę trwałe :)

 

Później był u Passata i potwierdził, że ten klej zda egzamin :)

 

Miejmy nadzieję, że Twoje rozwiązanie również się sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takiego głośnika to szkoda by było brać nowy, bo ten stracił już troche na wartości, a po ostatnich podwyżkach na ESSIE, taki manewr, średnio się opłaca..

 

Jeśli to się rozleci to naprawdę sugeruję klej do szyb:)

 

 

Ale po tym co koledzy pisali powinien dać radę:) Powodzenia życzę przy uruchamianiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja skleilem butaprenem. Dowiem sie jak to wyglada po uruchomieniu, czy sie sprawdzi itd. Gadalem z chlopakami z essy i mowili ze na recona musialbym czekac min 1,5 miesiaca, jesli oczywiscie bylby w Polsce. Koszt bylby min 3 stowy a passat chce 100 za wymiane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu no rzeczywiscie, jest ogolny niesmak, ze ktos kogos polecil :P

Chcialbym dostac liste lepszych wraz z uzasadnieniem dlaczego tak uwazasz??

Nikogo nie bronie ale jak mialem cos do naprawy to mialem problem by dobrego speca wyszukac, znalazlem bardzo dobrego i uznanego w Gliwicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu no rzeczywiscie, jest ogolny niesmak, ze ktos kogos polecil

Jest pewna granica…

 

Chcialbym dostac liste lepszych wraz z uzasadnieniem dlaczego tak uwazasz??

Tylko że w tedy ja zacząłbym przesadnie zachwalać a tego przecież nie lubię :wink:

Ktoś moje uzasadnienie mógłby odebrać jako atak, tym bardziej że był inny temat tam można było zobaczyć zachowanie paru osób właśnie jak jedna osoba spróbowała napisać że coś nie jest tak jak być powinno :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...