Skocz do zawartości

Dobor wzmacniacza :)


Geto90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Prosze o pomoc w doborze wzmacniacza do czterech glosniczkow: 2x Sinuslive SL100 o mocy 40W RMS oraz 2x Signat ONYX 165 takze o mocy 40W. Czyli generalnie 4 kanały musza byc :) Nie moge nic znalezc takiego o podobnej mocy :) Prosze o pomoc w poszukiwaniach... Moze byc uzywka, budzet maly do 150 zlotych najlepiej...

 

Z gory dzieki i pozdrawiam!

 

[ Dodano: 2008-09-04, 18:20 ]

A wlasnie jednostka sterujaca to KENWOOD KDC-W3041A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kabelki do tego jakies? Z racji, ze ogolnie sprzet calosciowo jest niskobudzetowy (radio, glosniki i ten piecyk ktory pewnie wezme) To pasuje cos takiego co w miare bedzie wspolpracowalo z caloscia no i nie drogiego bo budzet gdziesz do 100 max... maxtz doradzil kabelki w sumie za cos pod 150 Sound Quest SQK-4 (SQ-0940) i sygnalowka Sound Quest CRCA17 (SQ-1530) tyle, ze to troche duzo jest :/ a budzet ograniczony :) Macie jeszcze jakies propozycje?

 

[ Dodano: 2008-09-05, 15:24 ]

Dzieki za pomoc tak w ogole :) Piecyk juz zamowiony :) teraz tylko te kable i wszystko powinno smigac... Ja sie na tym nie znam za bardzo ale czemu tam sa 2x sygnalowki czy jakos tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz 4 kanały, czyli Ci potrzeba 4 kabelków - 4RCA razem :)

 

Zasilanie daj 10mm^2, zabezpieczenie 30-40A i 2 sygnałówki na podwójnym ekranie do tego z Phonocara np. Przekroczysz 100zł ale sygnał jest naprawdę dobry. Oprawka dowolnie jaka, ja mam Pyidźinga i nie różni się wcale jakością i wykonaniem od Phonocara, który za 2 razy większą kasę oferuje... znaczek :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...