Skocz do zawartości

"Koc" na podłogę bagażnika


ygrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi słabo szukanie na formum i na Allegro idzie. Potrzebuję zakupić jakąś tkaninę na wyłożenie zabudowy bagażnika i nawet nie wiem czego szukam. Chciałbym aby to było jak najbliższe tego co zwykle mamy w bagażnikach. To jest taki koc ze sztucznego (chyba) włókna. Nie chcę jakiś wizualnych wypasów, bo wożę w bagażniku różne brudzące rzeczy i czasem psa :) Nie chcę więc żeby to było coś co wygląda super, ale łatwo przyjmuje brud i ciężko się czyści. Dobrze chyba pasowała by też tkanina obiciowa na suby, ale nie wiem też jak to nazwać. Mogłaby też być taka tkanina z której robi sie dywaniki do aut i chyba to najlepiej pasuje do moich oczekiwań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję od tego gościa: http://allegro.pl/material-obiciowy-kocszer-152cm-za-10-zl-i1817012849.html

 

Ale to są za słabe materiały na podłogę.

Jako, że wujek pracuje na transporcie w meblowym, przywozi mi z hurtowni coś podobnego jak kocyk, ale jest odrobinę twardsze i bardzo wytrzymała, niestety szerokość to max. 55 cm chyba.

Tego materiału używają w zakładzie na przekładkę między gąbką a sprężynami w kanapach :)

Kolor czarny (są też czerwone, zielone, niebieskie :) )

 

Zobaczę ile mi tego zostało, to mógłbym Ci wysłać za free, oddałbyś mi tylko za przesyłkę.

 

Polecam ten klej tapicerski z allegro, dobry jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę ile mi tego zostało, to mógłbym Ci wysłać za free, oddałbyś mi tylko za przesyłkę.

Ja zaraz spróbuję pomierzyć jakie kawałki mi są potrzebne, bo nie będe wykładał całości bagażnika jednym kawałkiem tylko czterema - cztery schowki. No i odchodzi miejsce na suba który jest wpuszczony w zabudowę podłogi. Jeśli będziesz miał 4 kawałki jakie mi potrzeba to się do Ciebie uśmiechnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykładzina dywanowa - obi/praktiker/castorama .... najbardziej trwała - nie mechacąca się ...

 

ja napisze to samo, u mnie jest podłoga tym obita i zadnych przetarc, jednego suba tez tym obkleiłem i dalej wygląda jak nowy, a jednego suba mam oklejonego materiałem obiciowym do subwooferów z allegro, to szkoda gadac, na rogach sie poprzecierał, na załamaniach tak samo i kiepsko to wyglada, a kosztuje wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo można kupić różny materiał obiciowy... jeden jest lepszy, a drugi gorszy.

Ja przykładowo kupiłem praktycznie taki sam materiał obiciowy, z którego wykonany jest mój bagażnik. Świetnie się nakładał i jest super wytrzymały. Trafiło mi się. Mój kolega natomiast kupił trochę inny materiał, jakby bardziej czarny. Po pewnym czasie zaczął się mechacić, obierać, ogólnie źle wyglądał. Najlepiej sprawdza się taki szary materiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Casto. Wykładziny remontowej nie znalazłem (przynajmniej pod tą nazwą). Znalazłem za to "wykładzinę samochodową" Nawet fajna. Podgumowana. 22 zł za metr kwadratowy. Szerokość 2 metry. Więc chyba kupie ten metr bieżący.

Te wykładziny Sinuslive i DLS z Allegro (cokolwiek mają one wspólnego z tymi firmami?) Sprzedawcy sami odradzili mi na podłogę bagaja. Podobno za delikatne. To na obicie suba się nadaje i chyba też kupię. Na suba właśnie.

Rozważam jeszcze zakup oryginalnej, używanej wykładziny bagażnika do Audi, pocięcie tego jak mi trzeba i obszycie u tapicera.

I jeszcze jeden pomysł do sprawdzenia, to zlecenie jakiemuś "producentowi" dywaników samochodowych z Allegro wycięcia wg kartonowych szablonów i obszycia na gotowo takich kształtów jak potrzebuję. Ciekawe ile sobie za to policzą i czy w ogóle się podejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...