Skocz do zawartości

Pioneer DEH-P88RS czy Clarion DXZ958RMC


Dreamerek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paramatrycznym mozna "zalozyc tylko 3 filtry" - kupujac to radio bylem wlasnie najbardziej zajarany tym czyms - pozniej sie rozczarowalem.

Graficzny niestety nie jest dla lewej i prawej strony oddzielnie.

 

Nie mowie, ze ma malo. Nie mowie, ze jest ogolnie gorszy od Clarka. Mowilem juz ze to zajebiste radio, ale Pionek daje troche wiecej w tym temacie (EQ i X-Over)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Graficzny niestety nie jest dla lewej i prawej strony oddzielnie.

 

ja pisałem o EQ, czyli PEQ, nie o tym drugim :)

 

Mowilem juz ze to zajebiste radio, ale Pionek daje troche wiecej w tym temacie (EQ i X-Over)

 

EQ - ma to co trzeba i jest tego na tyle dużo że da się prawie wszystko zrobić, tak jak napisałem wcześniej w X-overze Clarek ma moim zdaniem babola, co zniechęca, poza tym świetne radio.

Dźwiękowo - tak samo lepiej mi się widzi 958, ale co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty hellsin , przeca u mnie ten Clarek właśnie tak grał

normalnie współdzielić ze średniakiem

i nigdy nie było problemu :) chyba że chcesz zejść poniżej 600Hz przy 6db/oct to już inna gadka :)

 

Sorka, ale to akurat g..., a nie dowod.

Nie no rozumiem że dla Ciebei tak jest , ale gośćiu zajął 2 miejsce zailając cały przód z końcówki radia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca tak samo :P bo zakladasz wciskajac panel normalnie a zeby sciagnac musisz nacisnac 1x eject tak zeby sie rozlozyl, na dole przesunac na relase i dwoma kciukami popchnac do przodu :)

 

z pionkiem nie mialem nic wspolnego ale ten clarion jest bardzo prosty i intuicyjny w obsludze. jest przyjazny dla uzytkownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dole przesunac na relase i dwoma kciukami popchnac do przodu

 

Spróbuję z tym pchaniem :) Bo ciągnąć się nie da :krzeslem:

Może włączyłeś przypadkiem blokadę na dole panela - przestaw na relase.

To byłoby za proste :) To widać gołym okiem i nawet tego nie blokowałem :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna tym razem zaleta pionkow. jak wylaczysz stacyjke same oddadza panel - nie trzeba wciskac zadnych guzikow. mistrzostwo.

 

fajną sprawą jest też opcja oczywiście w Pioneer-ze wyłączenia automatycznego panela po wyciągnieciu kluczyka np jeśli ktoś trzyma auto w garażu albo na własnej posesji (tak jak ja) nie musi ściągać panela i nie ma potrzeby żeby się otwierał za każdym razem bo cierpi na tym taśma najbardziej no i mechanizm trochę też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy, ale to już jest czepianie się na siłę ...

 

Hmmm... a gdzie sie do czegos doczepilem? Ja tylko wskazalem fajne rozwiazanie, ktore (nie tylko w P88RS) jest poprostu mistrzostwem. Najgorzej wkur** mnie, ze w wiekszosci radyjek nie tylko trzeba wcisnac guzik zanim panel sie rozlozy, ale trzeba go jeszcze na dodatek przytrzymac. (wiem - wygodny jestem ;) )

 

No powiedz sam - fajny motyw czy nie? A jak Ci sie nie podoba to (jak wskazal Kepke) mozesz ja sobie wylaczyc.

 

W momencie kiedy gasze silnik, zamykam okna, szyber. Zastanawiam sie gdzie mam klucze do domu, musze wypuscic z auta psa (ktory zajarany juz zaczyna prawie skakac pazurami po tapicerkach), zabrac fajki, ognia i telefon to dla mnie duze ulatwienie. A jak pasazer wysiadzie pierwszy i trzasnie drzwiami to mi na dodatek szyby przestana dzialac i znowu musialbym zaplon na chwile wlaczyc itd.

 

fajną sprawą jest też opcja oczywiście w Pioneer-ze wyłączenia automatycznego panela po wyciągnieciu kluczyka np jeśli ktoś trzyma auto w garażu albo na własnej posesji (tak jak ja) nie musi ściągać panela i nie ma potrzeby żeby się otwierał za każdym razem bo cierpi na tym taśma najbardziej no i mechanizm trochę też.

 

Wlasnie - to jet to. Dla mnie Pionki sa jak BMW - dokladnie dopracowany i 100 razy przemyslany jest kazdy najdrobniejszy detal. Heh chyba druga cecha, ktora je laczy jest to, ze nie kazdy je lubi :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedz sam - fajny motyw czy nie?

 

dla mnie nie robi to różnicy, tak samo pauza, czy wspomniany już EQ ...

Dla mnie podstawa to jak najbardziej rozbudowana zwrotnica, jako taki wygląd i dźwięk, nic więcej :)

 

Heh chyba druga cecha, ktora je laczy jest to, ze nie kazdy je lubi :super:

 

ja do Pionka nic nie mam, w rodzinniaku siedzi poczciwy 7500MP, ma się bardzo dobrze, jest już tyle lat, a wygląda dalej jak nówka ze sklepu.

Nie mniej jednak Pionek to nie moje granie, wygląd sprawa osobista każdego usera, w bitwie 88RS vs 958 wygrywa 88, mimo że 958 ma naprawdę fajny ekran i bardzo czytelny jak na kolorowy screen w dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem "manual" do IPod adapter EA1251 i dotarło do mnie, że używanie Ipoda za pośrednictwem Clariona to jakaś porażka :( W Pionku nic specjalnie nie muszę ustawiać i nawet jak mam 100 playlist to sobie nawiguje po nich jak chcę a tu tylko 6 playlist możliwych i to muszą być jeszcze specjalnie nazwanie... To tak z klimatu czepiania się ale tu Pionek ma akurat "+++"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...