Skocz do zawartości

jak podlaczyc glosniki peiying


rubik1993
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

kupilem glosniki firmy peiying PY-BG620T6. chcialem sie dowiedziec co zrobic.zeby lepiej graly bo chyba radio jest za slabe. czytajac opinie byly dobre.wiec kupilem ale gdy podlaczylem je do radia to troche przygasa i glosniki mozna powiedziec hrypia przy 3/4.glosu. radio ma 4x40 watt.. prosze o rade... z gory dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wezcie bez jaj mam juz skrzynie gra cudownie... PEIYING BC300X.. do tego radio py-6198u... i teraz chce kupic do tego glosniki... czy potrzebny jest do nich wzmacniacz??? bo zamierzam kupic PY-A4E76R 4 kanalowy...

 

no po prostu ta firma nie jest zla nieromuzie ludzi ktorzy nawet jej nigdy nie posiadali a zgory ja tepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Głośniki charczą, bo w radiu wzmacniacz generuje zniekształcenia (radio nie ma 4x40W :!:)

2. Jeśli radio przygasa to masz problem z prądem w samochodzie, a nie z głośnikami.

3. Jakość głośników pomijam.

 

O ile głośniki PY powiedzmy, że są OK, w maksymalnej budżetlidze, o tyle radia tych firm od razu bym złomował. Wzmacniaczy nie znam. Dlaczego ta firma :?: Democar robisz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kolego tylko mi chodzi o dobranie odpowiedniego sprzetu wzmak oczywiscie 4 kanaly bo o tyle nie. wspomnialem bo jeszcze sie zastanawiam nad glosnikami ale narazie prosze o dobranie glosnikow przod i wzmak do tego 4 kanaly do 500zl. i sprzet ktory jest dostepny na allegro albo w sklepach a.nie taki o ktorym moge poczytac na forum

 

jak bedziesz karmil slonia garscia koniczyny to albo slon ci reke odgryzie albo zdechnie z glodu

 

 

dzieki tego potrzebowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wzmacniacz ilo kanalowy

 

1.Jeśli sam zestaw odseparowany na zwrotnicy tj. (woofery w drzwi, tweetery np. na słupki, podszybie, lusterka) to wystarczy Ci 2 kanałowy.

 

2. Jeśli jakieś głośniki coaxialne tj. woofer i tweeter "w jednym głośniku" to rownież 2 kanały Ci wystarczą

3. Jeśli planujesz w przyszłości subwoofer wybierz 4 kanały.

 

Moim zdaniem powinieneś dać ogłoszenie u nas na giełdzie z kwotą jaką chcesz i na co przeznaczyć, to pewnie coś Ci koledzy wynajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokjnie spokojnie.. pakujecie wszystko z gornej półki a przetwornik? Nawet nikt nie pytał sie czy bedzie w planach zmieniane takze radio..

 

W tej kwocie, którą kolega na razie przeznacza pewnie nie :zawstydzony:

Poza tym jak już zaczniemy się rozpisywać w koszta to wyjdzie na to, że 500zł na wszystko to może być dość niewielki budżet dla proponowanych sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem radio Peiyinga py8001 , starły się przyciski padło gniazdo USB po 2 miesiącach , później slot SD ,tyły wszystkich tych radii wyglądaja tak samo róznią się tylko panelami więc podejrzewam , że to ten sam badziew.

 

i to radio gra czyściej niż JVC ? poważnie , to radio w ogóle nie maja basu .. o góra musi być na -1 bo piach chce rozwalic tweetery ,

wogóle znikształcenia jak się podgłosi , wolno sie ładuje pendrive i często zawiesza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty faktycznie miałeś lipną wersję mi pena czyta w 2 do 5 sekund i to pełnego piosenek 4gb . A sd karty jeszcze szybciej . Ale tak klawisze już wytarte górę mam na -3 bo masakra jest czasami się wiesza i jeszcze parę uwag bym znalazł . Więc tu do autora tematu nie baw się w sprzęt tej firmy póki nowe masz to radio to je sprzedaj i szukaj jakiejś markowej używki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nic co może nazywać się Peiying słyszałem radia wzmaki głośniki tej firmy i to bubel straszny oczywiście togo u siebie nie miałem ale zazwyczaj agro-tuning w te klocki się zbroi. Nie urażając nikogo!!!

 

Co do wzmaków to ogólnie te piece się upalają, kogo nie zapytam to narzekał o radiach nie wspomnę. Najlepszy patent załóż temat w kategorii kupię i na pewno coś wybierzesz powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...