Skocz do zawartości

Sub do uzupełnienia pasma


inspire1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do HH/Rapu i falowania blach moze być ostatnio często omawiany RE Audio SE 12 w wersji D4 w skrzyni BR (spinasz na 2 ohm).

A może wiesz gdzie go można dostać w dobrej cenie? Bo na razie tylko znalazłem go za 1100zł a to przekracza dosyć mocno mój budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym JL'em 10W3 czy 12W3 to tak z tą precyzją nie przesadzajcie bo wcale taki precyzyjny nie jest - mialem i jeden i drugi i moim zdaniem seria SR od Re Audio odpowiedniki 10 i 12 są duzo precyzyjniejsze (mialem wszystkie). To co mi w JL'elu sie podobało to ze bass jest miekki i Ciebie poprostu "przytula" (i to wszystko jesli chodzi o tą serie Jl'a) ale to tez wiąże sie z lekkim muleniem i ten glosnik wlasnie idealnie moim zdaniem pasuje do Hip Hopu czy Rapu gdzie wlasnie takie lekkie zamulenie jest wskazane, z kolei Re SR jest bardziej uniwersalny tez dobrze sie odnajduje w/w gatunkach ale to jest taki rozbójnik bez ogłady mialem serie SR i SE - jednym slowem brutal.

 

do kolegi inspire1 z tych co podales to HX 12 SQ jest fajnym glosnikiem mialem akurat taka konfiguracje w zeszlym roku K2|02 + AS HX 12 SQ w dedykowanym klozecie, szybka potrafiła jebnąc jak trzeba było i grała w sedanie. Sobih ma tą 12 w BR - w BR jej nie sluchalem. Ale HX2 tez jest niczemu sobie i w tej dziedzinie sie rowniez odnajdzie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...