Skocz do zawartości

Rockford HX2, Brax 10.1 i Aku


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bury chyba prościej będzie kupić 2x RFD2210 niż 1210... Chociaż ja też bym chyba wolał 1210 :) Miesiąc temu sporo tych głośników na ebay się kręciło, ale wysyłka z USA... wrrrrr....

 

Moze zamiast jednego 1210 poszukaj jednego hx2 1000W 2x2Ohm :) Piec podoła na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury Ty chyba się z kimś na głowy zamieniłes :P Co Ty w SPL idziesz!! :D Już Cię nie lubie :D haha :D joke :)

 

Poszukaj lepiej 2x2210 a może inny piec i 2xrfr? :D Kolo w szczecinie miał dwie sztuki ale nie idzie się z nim dogadać po ludzku, jakiś dziwak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) Ale ja raczej teraz zmian nie planuje a na pewno nie suba :) Ten co mam gra fajnie :) A kartoniaków nie lubie :) Vega ble.. A RFD to bzdura u mnie... no i napęd do niego :) Musiałbym kupić coś mono :) A xtant daje fajnie rade z JL bo nie jest on wymagający :) Na testy będę miał może niedługo aliante to się zobaczy jeszcze co i jak :)

 

Sory za offtop :)

 

A może jeden ten http://www.ebay.com/itm/Rockford-Fosgat-Power-Hx2-15-No-Reserve-/150675145125?pt=Car_Subwoofers_Enclosures&hash=item2314f041a5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a nie czasem 18calowego ? :D Którego chyba sam sprzedajesz? :D

 

Cober właśnie, między wierszami :) A ja nie mam zamiaru mistrzostw zdobywać i robić instalki dla kogoś, robię ją dla siebie :) Nie słuchałem RFD ale piec który da mi 500 jakościowych wacików dla HX2 trochę kosztuje a xtant dla mnie spełnia rolę rewelacyjnie jeżeli chodzi o suba i nie kazdy potrzebuje kilowata w bagażniku :) Mi niecałe 300 starcza w zupełności :) A wiem że i połowa by mi starczyła :) Nie wykluczam zmiany na naleśnika ale na pewno nie prędko :) A JL szkoda mi sprzedawać, głośnik radzi sobie bardzo fajnie :)

 

Bury może poszukaj innych pojemności, 36 44 :) Pomyśl o aku OPTIMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zawody pakują hollywoody i kinetici dlatego że mają niezłe rabaty na to przy democarach i autkach zawodowych i takie sprzęty się opłacają. Optima nie jest gorszym akumulatorem i też jest często stosowana i daje rade. Wybór należy do Ciebie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...