Skocz do zawartości

System przedni (w koncu) :) 8"??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co Ci aż 4 dystanse? Planujesz dawać 2. parę głośników?

Po co Ci dwie roli taśmy, z tego co widzę to jeszcze 30cm szerokości? Będziesz oblejał cały samochód? Jedna rolka, nawet 22,5cm starcza na parę drzwi

4 szt bo jedna bedzie dokręcona do samego panela ale zfrezowana zeby głosnik był pod kątem w strone słuchacza a nawet jeszcze sam nie wiem czy nie dokupie jednej pary bo dystanse beda przykrecone do drzwi razem z tapicerka i panelem

 

a tasma zawsze sie przyda:) drzwi wygłuszam podwójnie

 

nero_partner, psa też w drzwi wkładasz

to jest mój zyciowy skarb, bedzie pomagał (stad ksywa NERO - partner od mojega auta starego )

moim zdaniem będzie zbyt duża sieka na dole pasma a zbyt duży ubytek wyżej szczególnie przy tym subwooferze

te głosniczki beda grały przy sciszonym subie, one mają sobie pykac, postaram sie to jakos wyregulowac w miare normalnie na wzmacniaczu i radyjku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne wyklejanie dekarską nie zmieni wcale efektu

chodzi mi o to e zewnętrzną blache wyklejam od środka (ta bez otworów)

a potem tam gdzie są otwory, czyli ta do której montuje sie tapicerke

 

[ Dodano: 2008-09-22, 15:20 ]

panowie dzisiaj (chyba) chwytam sie słupków, i tu pytanko jak najlepiej ustawic gwizdki?? na wysokosci uszu to wiem ale w jakim kierunku ??

czytałem gdzies ze maja sie "przecinac" na sroku auta tzn miezy fotelem kierowcy i pasazera..... ale nie wiem na ile w tym prawdy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...