Skocz do zawartości

Japonskie Aukcje. Sprzet z Japonii.


Piotr1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poczta z JP jest dość droga, mi tą aukcję tłumaczyła Megumi, i zaznaczyła że koszty overseas będa wysokie, do tego większosć aukcji na yahoo odbywa się poprzez pobranie, więc można zapomniec aby coś kupić.

 

No jeszcze emigracja tam nie dotarła... By był zaprzyjaźniony adres... :)

 

ps. Chociaż znając Pasylwka i jego wojaże... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 4200 z UPS to dużo za ten piec ?, nie wiem, to raptem 1300 usd z wysyłka z USA , nie wiem czy go tymi kanałami wyrwiesz za tyle, no chyba że kanałami będzie w sensie dosłownym, dużo tam jednak powodzi ostatnio :)

 

a cło z vatem, tak samo można z tym wpaść z USA jak i JP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy 4200 z UPS to dużo za ten piec ?, nie wiem, to raptem 1300 usd z wysyłka z USA , nie wiem czy go tymi kanałami wyrwiesz za tyle, no chyba że kanałami będzie w sensie dosłownym, dużo tam jednak powodzi ostatnio :)



a cło z vatem, tak samo można z tym wpaść z USA jak i JP .

 

Tomku dużo nie dużo, dość podobnie(jakoś 1000 zielonych) mnie wyszedł ten MS1000, tyle ,że jakoś się d... śliznęła z cłem i vatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, pytanie tylko jak ma się klasowo i cenowo (nowe) taki MS1000 i ten wspomniany powyżej

 

a cło i vat - ruletka, jak kupiłem klamotów za 3k usd w tym zderzak co mały nie jest, przyszło do domu bez cła, a kpl świec i odme oleju za 8 dolków clili... tzn chcieli, bo ich wyśmiałem, i powiedziałem że jaja sobie robią a to dostalem gratis i nie bede preparował faktury na ich widzi misie.


tyle że ten piecyk jest za 150000jenów

 

 

Buy it now, znaczy się : 即決価格

 

w tej chwili 91000 i 2 jak na razie chętnych do bicia, pytanie za ile pójdzie, tak samo za 91100 jak i 180.000 - wyliczenie podałem przykładowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na brak odpowiedzi jak kupować na yahoo postanowiłem na własnej skórze i kieszeni się o tym przekonać. Kupiłem przez serwis Buyee maskownicę (miało być coś taniego ale mimo wszystko przydatnego) i opiszę proces zakupu oraz koszty jak będę miał już towar w rękach. Niestety może to potrwać nawet miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za oceanem kilkadziesiąt samochodów, po za drobnymi mankamentami, w 99% były dobrze opisane, a gdy raz mi się trafiło że auta nie sprawdzili i skrzynia chodziła na awaryjnym, na jeden mail co im napisałem, od razu miałem odpowiedź że mam podać koszta ew. naprawy i odliczyli w kolejnym zakupie.

A zadzwoń i jedź po auto miasto obok, jak nie postraszysz przez telefon, to nic się nie dowiesz, a to co się dowiesz, to 80% bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po pierwsze najpierw towar trafia do firmy Buyee, a dopiero potem jest pakowany więc cegły się nie dostanie (inną sprawą jest czy towar jest sprawny). Następnie zawsze można zareklamować towar w firmie Paypal. Raz miałem tą wątpliwą przyjemność ale pieniądze w 100% odzyskałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kupiłem za oceanem kilkadziesiąt samochodów,

 

Hyhyhy :) Kupowałem kiedyś od gościa samochód (w 2009r), jego wspólnik 3 dni wcześniej "odbierał" samochód/kontener z USA - Grand Cheeroke , umowa była, że płaci połowę wartosci + koszty transportu i po odebraniu samochodu przelewa druga połowę. Jak otworzył kontener to zaniemówił.... zapłacił za pół auta i dostał pół auta :) jak dalej sprawy się potoczyły tego nie wiem, ale przerażenie w oczach opowiadającego było "hajendowe" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...