Skocz do zawartości

Dziwne objawy wygłuszenia.


szydlos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zrobiłem wygłuszenie matami bitumicznymi twardymi app drzwi tylnych. Wykleiłem drzwi w 90%.

Nigdy z tyłu nie miałem głośników lecz jak je założyłem z tym wygłuszeniem to słychać je dosyć donośnie na zewnątrz. Jak stoi na podwórku i pod głoszę dosyć mocno to słychać chyba bass lepiej niż w środku. Dziwi mnie to czemu ? Czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może wczesniej blachy wpadały w rezonans i "wypromieniowywały" energie która miała sie "przerodzić" w bass :) tak ja to sobie tłumacze, a moze blacha przestała wchodzic w rezonans i teraz dopiero słyszysz ten bass, który moze sie wydawać znacznie donośniejszy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologiczne.

 

 

Wygłuszyłem tak:

 

Środek drzwi tam gdzie jest cała komora. Na ścianie co jest lakier od zewnątrz tylko że w środku. Boki pozaklejałem i dół. I potem tylko otwory technologiczne. Tam gdzie nie ma otworów blacha jest goła. Mówimy o tej stronie blachy co tapicerka przychodzi. To tam tylko otwory pozaklejałem.

 

Jak będę mieć auto na miejscu to porobie foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to masz odpowiedz. Maty app/boll bardzo twardnieją w obecnych okolicznościach przyrody i nadają się do pchania karuzeli, ewentualnie do zatkania otwórw technologicznych i na to powina pojść mata miekka (stp, dynamat). Drzwi muszą być dokladnie wyklejone w srodku. Ja u siebie wymontowałem klamke i zamek.

Jak już masz wygłuszone wewnętrzne powierzchnie to należy wygłuszyć całą blachę na zewnątrz. Na tak wytłumione drzwi nakleiłem pianke stp (chyba 10mm). Na boczek drzwi też poszła mata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...