Skocz do zawartości

nagłośnienie Bosse


Betinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już się tak nie podniecajcie tym Bose, bo to wcale nie jest jakaś super firma. Mój kumpel ma w seacie leonie I, nagłośnienie tej firmy i dla mnie to jest padaczka. A Betinka, jakbyś chciała kiedyś zmieniać audio w swoim samochodzie to niestety muszę Cię zmartwić. Bo jest to chyba najtrudniejszy samochód do zabudowy car-audio, a napewno jeden z gorszych.

 

ja mam w AR166 i gra bardzo ladnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefanb, seat ma tak samo jak VW napewno. Jeden otwor na tym blacha przykrecona z silownikiem szyby i otworem na glosnik. Pozatym ile robie w serwisie to nie spotkalem sie w VW z BOSE. Standard to phpilipsa glosniki chyba oile pamietam. A nowy passat CC ma Dyna audio. Zaby sprawdzic glonik to trzeba odkrecic pael glosnika ktory oryginalnie jest zreszta jedna czescia z glosnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie to jest rozwiązane w tym seacie bo ja osobiście go nie robiłem, ale gadałem z osobą która pracuje już wiele lat w zawodzie, jest szefem jednego z lepszych zakładów car-audio w Warszawie. I on powiedział że tak cięzkiego w nagłośnieniu samochodu jak ten leon to jeszcze nie widział. A co do tego leona kolegi to seat leon I cupra 4, więc tam nie ma serii. Zresztą nie słyszałem jeszcze seryjnego nagłośnienia, które grało by przyzwoicie, ale wiadomo każdy tą "poprzeczke" ma ustawioną na innej wysokości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefanb, ma rację, drzwi w leonie 2 to tragedia, 2 wielkie wielkie otwory technologiczne, podnośniki szyb przykręcone do tapicerki, blachy tam żadnej nie ma. Ja się zabieram za te drzwi już z pół roku, za każdym razem jak zdejmuję tapicerkę to ją z powrotem zakładam :P a co do seryjnych głośników to siedziały tam philipsy...co nie znaczy że u Betinka, jest coś innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...