Skocz do zawartości

Opel Astra by Domator007


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w porównaniu do ostatniego razu jak słuchałem tego auta to naprawdę duży progress.

Sekcja sub-niskotonowa w dalszym ciągu jest największym plusem tego auta w czym utwierdziła mnie Nelly Furtado we własnej osobie :) Przydałby się drugi JL... i w 1,5 ohma'a to spiąć :D

 

co do tweetera - faktycznie ogromny i zjechanie frontu by tego nie zmieniło, jak dla mnie troszkę za nisko siedzi przez co całość idzie w dół. Jak do 2 dróg to naprawdę daje rade, choć z MP nie wiem czy jest sens tak nisko go ciąć (bo z tego co wiem od właściciela można jeszcze z 500hz niżej.. .:)) Coś za coś - nisko idzie, ale też "ciężki" jest. Niemniej jak na takie ufo naprawdę fajny TW :)

w końcu coś co zagra z kickiem 20stką bez średniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest zasada

Dobrym przykładem jest audi na F1 którego sluchalismy na mistrzostwach.

 

A ten glosnik podpiete jest pod stara zwrotke nie od tego głośnika.

Wydaje mi sie, ze troche za wcześnie, żeby wydawać takie opinie.

Poza tym jest jeszcze nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym spocie samochod sluchalo pare osob i moga sie wypowiedziec na temat tweeterow. No wiec chlopaki? Zdawac relacje i odczucia, aby bylo dla potomnych:)

 

A ten glosnik podpiete jest pod stara zwrotke nie od tego głośnika.

Wydaje mi sie, ze troche za wcześnie, żeby wydawać takie opinie.

Poza tym jest jeszcze nowy.

 

Autor sam chciał poznać opinie. Piszę o tym co słyszałem, a nie o tym co być może będzie dane kiedyś mi usłyszeć więc luz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem posłuchać :zdziwko:

 

Spoko, bedziesz mial jeszcze okazje:)

 

Co do gry, to jeszcze wspomne, ze udalo sie w miare okielznac JLa i kiedy nie jest potrzebna jego dominacja sub wbrew powszechnej opinii bedacej na forum ladnie sie wkleja w przod (mimo szybkiego woofera jakim jest MP 5.16). Nie siedzi juz z tylu tak jak ostatnio, co miedzy innymi moze potwierdzic Nubi, badz Kwiatek:) Wiadomo, ze jak sie go troche podkreci i zaczyna "dominowac"to juz inna para kaloszy, ale cos za cos:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavliq, moim zdaniem Nelly Furtado wypadła i tak słabo na tle Rihanny i Sean'a Paula :hyhy:

 

na następnym spocie zmieciemy ich dub stepem :D

 

Co do gry, to jeszcze wspomne, ze udalo sie w miare okielznac JLa i kiedy nie jest potrzebna jego dominacja sub wbrew powszechnej opinii bedacej na forum ladnie sie wkleja w przod (mimo szybkiego woofera jakim jest MP 5.16). Nie siedzi juz z tylu tak jak ostatnio, co miedzy innymi moze potwierdzic Nubi, badz Kwiatek:) Wiadomo, ze jak sie go troche podkreci i zaczyna "dominowac"to juz inna para kaloszy, ale cos za cos:p

 

Prawda, niemniej mięcho dalej jest jego najmocniejszą stroną :) ogarniaj drugiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopieszczenie pomoze raczej na srednicy, scenie i ogolnym brzmieniu. same wysokie tony da sie juz ocenic bez zwrotnicy

ale jezeli ten ferrytowy nie odbiega mocno od neodymowej wersji to bedzie dobrze :wink:

jeszcze z 2 miesiace wychodzenia z dlugow i zaczne kupowac glosniki...

kit z tym ze mam ceramiczne kopulki luzem - ale tu sie nie nadaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...