Skocz do zawartości

nowe radyjko ??


R_air_G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

coś nie zazbytnio otrzymałem pomoc w sprawie starego radia temat tutaj

tak więc będę musiał raczej wymienić radyjko na nowe. Myślałem o Alpine CDA-9884R ale czytałem tu na forum wypowiedzi, że ta seria CDA jest nieudana. Czy to prawda ?? Prosiłbym więc o doradzenie jakie radyjko mam szukać by fajnie grało z tym co mam w aucie.

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym więc o doradzenie jakie radyjko mam szukać by fajnie grało z tym co mam w aucie.

 

Może jestem ślepy, ale nie widzę co masz w aucie :P Ale chcac wydawać 900zł na Alpine zdaje mi się że lepszym wyborem będzie coś z Clariona, może Ci się uda wychaczyć 778, albo używane 788. Radyjka te biją na głowę przytoczonego Alpine'a jakością dźwięku i możliwościami. Dobre radyjka to też Kenwoody z serii 7xxx.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie pisałem znów tutaj co mam zamontowane bo było w poprzednim temacie no ale oki jeszcze raz :P

 

a) Radio: JVC EXAD KD-LHX551 - do wymiany :/

:P Przód: głośniki INFINITY REFERENCE (basy wmontowane w przerobione, obite skórą boczki, średniotonowe w oryginalnych miejscach na głośniki, a tweetery wmontowane w słupki przednie też oczywiście przerobione i obite skórą);

c) Tył: bas CLARION + wzmacniacz MAC AUDIO PULSAR 4XL (wszystko wmontowane w boki bagażnika, a cały bagażnik i sprzęt obity skórą);

 

[ Dodano: 2008-08-30, 14:40 ]

a jeśli chodzi o te radyjka to myślałem też własnie nad Clarion'em DXZ788RUSB i KENWOOD'em KDC-W6641UY. Tylko, zę ten Clarion to jest jakieś ufo z wyglądu :/ mi przynajmniej nie zazbytnio podpasował i jak się nim bawiłem w sklepie to też nie powiem, co by łatwy w obsłudze byl :/ Kenwood fajny ale ma te dwa swoje wyjścia przedwzmacniacza tylko 2.5V. Teraz w JVC miałem 5V i do tego pozłacane i dźwięk naprawdę był fajny nawet przy dużej głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...