Skocz do zawartości

Maty


Prezes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widze na forum żadnego konkretnego tematu w tej sprawie:

 

w klapie bagażnika chce dać stp vibroplast, ale na jej plastikowej osłonie co jest w środku (od środka do tego plastiku przykleić mate)czy dobrze, że na plastik będę kleił mate gms-012 lub gms-02? która będzie się tu lepiej nadawać? Ogólnie niemal nic nie ma info o gms-012

Tak samo boczki drzwi od wewnątrz które mate zastosować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam..

Podłącze się do tematu aby nie zaczynać kolejnego wątku..(nie znalazłem za wiele na ten temat w opcji szukaj)

Moje pytanie jest następujące jakich najlepiej użyć mat wygłuszających aby uzyskać szczelna komorę oraz wykorzystać głośnik maksymalnie pod kątem basu/kicku.

Samochód audi a3 8l zabudowę będę robić jak u użytkownika hehepack.

Przetwórnik marcom 5.0 ex 13cm.

Pod wzmacniaczen steg k2/01

budżet na same maty 400-500zł na parę drzwi..

Proszę o sprawdzone podpowiedzi w sprawie mat.. Aby nie za dużo nie przekraczać tej kwoty.. Oraz jakie grubości w których miejscach użyć..

Ps. Jeżeli macrom moich oczekiwań nie spełni.. Zmienię na 16

cel.. Zabudowy miły przyjemny czysty kick..

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę kupisz dynamat chociaż ja kupiłem 5 mat stp (u k@mil za 49zł sztuka) i efekt jest świetny :)

W takiej kwocie mógłbyś kupić do nich gms-02 i zrobić w ten sposób, że srodek wyklejasz stp, wierzch stp + gms na wewnętrzną stronę plastiku i masz satysfakcję gwarantowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja również się dołączę. Mam zamiar wytłumić przednie drzwi w focusie mk1 przed zamontowaniem u-Dimension EL COMP 6 i zastanawiam się jaką, najtańszą ale sensowną matę tam wstawić. Będę przyklejał jedynie jedną warstwa maty i właśnie nie wiem czy maty muszą mieć komory zamknięte czy otwarte. Myślałem nad GMS-01 ale te są z dwóch stron zamknięte, więc pomyślałem o GMS-012 - ta z jednej strony komory otwarte, z drugiej zamknięte ale z kolei jest potwornie cienka. Która będzie lepsza i czy jest jakaś inna, lepsza a tania alternatywa. Z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...